Facebook Google+ Twitter

"Debiuty from Poland" w Częstochowie. Dzień pierwszy

25 listopada w klubie Hormon w Częstochowie rozpoczęły się "Debiuty from Poland". W tym dniu na muzycznej scenie zaprezentowały się składy hip-hopowe takie jak WNR, Biały i Saddam, Toman i Ćpunek czy Awaria Dżwięku.

1 z 12 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Dwóch hip hopowców z zespołu WNR. Fot. Damian Leciak
Dwóch hip hopowców z zespołu WNR. Fot. Damian Leciak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (35):

Sortuj komentarze:

Łukaszu zdjęcie o którym mówisz było by udane gdyby część nieruchoma (budynki, publiczność) była by ostra a to zdjęcie zrobione zostało z ręki z długim czasem ekspozycji i nie do końca cel został osiągnięty.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ankieter
 • Ankieter
 • 27.11.2010 22:19

kiedy rozum śpi takie osobniki dochodza do głosu

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ankieter
 • Ankieter
 • 27.11.2010 20:39

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ankieter
 • Ankieter
 • 27.11.2010 20:38

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Grażyno proszę oto linki
Co do rozmazania można rozmazać zdjęcie ale w sposób artystyczny i odpowiedni do sytuacji - http://wklej.in/images/856168378_1289492990_c5fa.jpeg

Jeśli zdjęcie jest za ciemne to postaraj się wyszukać taki punkt który je najlepiej rozjaśni i odda klimat i atmosferę bo nie zawsze ciemno znaczy źle - http://wklej.in/images/571148290_1278717276_28d5.jpeg pamiętaj że jest coś takiego jak pomiar światła punktowy, centralnie ważony i matrycowy pamiętaj o tym czasem bo się przydaje

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ankieeta
 • Ankieeta
 • 27.11.2010 19:51

jakieś bydle mnie blokuje a wynik jest i tak znany

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ankieta
 • Ankieta
 • 27.11.2010 19:35

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miałem nie pisać bo już mi się nie chce i nie mam siły i chęci. Co do rozmazania można rozmazać zdjęcie ale w sposób artystyczny i odpowiedni do sytuacji (link np tu jest rozmazane ale w odpowiedni sposób i z jakimś dystansem do tego co się dzieje.
Jeśli zdjęcie jest za ciemne to postaraj się wyszukać taki punkt który je najlepiej rozjaśni i odda klimat i atmosferę bo nie zawsze ciemno znaczy źle (link pamiętaj że jest coś takiego jak pomiar światła punktowy, centralnie ważony i matrycowy pamiętaj o tym czasem bo się przydaje. Pamiętaj też że balans bieli jak Łukasz wspomniał zawsze można nastawić w programie graficznym takim jak GIPM który jest darmowy ale jak możesz to w Adobe Lightroom (http://wklej.in/view.php?filename=585WB.jpg) to tylko suwaki i czasem się przydają. I błagam jak już masz aparat z możliwością robienia zdjęcia w Rawie to korzystaj z tego bo się przydaje przy posprodukcji nad danym zdjęciem. Rozumiem, że dokumentujesz to co dzieje się w Częstochowie i szanuje to ale Krystian J. też to robi i jakoś na jego pracach mogę się uczyć i patrzeć w nie jak w obrazek proszę Cię poczytaj popatrz na zdjęcia innych zobacz jak się pracuje aparatem. Ja sam nie mogę się nazwać dobrym fotografem ale staram się uczyć, czytać u poznawać nowe metody pracy światłem bo w samej fotografi nie chodzi o naciskanie migawki a o malowanie światłem i pracy z nim.
A żeby nie było, że nie pomagam proszę linki do poradników
O Balansie Bieli - http://www.optyczne.pl/25.1-poradnik-Balans_bieli.html
O Ostrości - http://www.optyczne.pl/26.1-poradnik-O_ostro%C5%9Bci.html
O Pomiarze Światła - http://www.optyczne.pl/8.6-poradnik-Pomiar_%C5%9Bwiat%C5%82a_System_strefowy.html
A żeby nie było, że sam mówisz o trudnych warunkach - http://www.optyczne.pl/19.1-poradnik-Fotografowanie_w_trudnych_warunkach_o%C5%9Bwietleniowych.html
To tyle w temacie. Do zobaczenia kiedyś :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
To je Polsza!
 • To je Polsza!
 • 27.11.2010 17:46

Komentarz został ukrytyrozwiń
czytelnik
 • czytelnik
 • 27.11.2010 17:30

Łukasz Kłosiński- po co ten werbalizm , pokaż swoje zdjęcia i na ich podstawie dawaj innym rady. Teoria to nie to samo co praktyka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.