Facebook Google+ Twitter

Decyzja o reformie emerytalnej zapadła. Tusk liczy na zrozumienie Polaków

Po wielotygodniowych sporach, zapadła nieodwołalna decyzja w sprawie emerytur.

Po posiedzeniu Rady Ministrów, odbyła się konferencja prasowa, na której Donald Tusk przedstawił założenia reformy emerytalnej. Stwierdził, że doskonale zdaje sobie sprawę, że wielu Polaków odczuwa lęk i niepokój, ale reforma jest konieczna. Liczy również, że społeczeństwo zaakceptuje decyzję.

Tusk mówił o zmianach w przywilejach emerytalnych służb mundurowych.
Obecnie, mundurowi będą mogli przejść na emeryturę w wieku 55 lat, pod warunkiem, że przepracują przez ten czas 25 lat.

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

puchacz
  • puchacz
  • 22.04.2012 18:34

i to ja ..stary weteran PO musze napisać po tej pseudoreformie, ze dni tuska i formacji PO są policzone...do wyborów bo wyborcy tego nie zapomną nie ma sie co łudzić o ile tuskowi może nie zależy bo odchodzi gdzie indziej ale cała reszta poddpisuje na siebie wyrok...ta pseudoreforma i tego cwamiaczka rostowskiego nie ma zrozumienia u mnie i moich znajomych,,,

Komentarz został ukrytyrozwiń
ptaszynski
  • ptaszynski
  • 21.04.2012 17:00

dużo jest naiwnych polaków co daja sobie wciskać tuskowe banały... ale tusk na tej reformie sie ptrzejedzie!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
jędruś
  • jędruś
  • 21.04.2012 16:57

a własnie ... co z ogromnym ukrytym bezrobociem na wsi tj milionowe rzesze małorolnych co jest sytuacją nienormalna w europie i na świecie przez to polacy beda musieli niedługo pracować do 70 lat.. i prawda tusk wykończył PO...

Komentarz został ukrytyrozwiń
ala
  • ala
  • 21.04.2012 16:52

reforma to czy bardziej pseudoreforma w każdym razie PO wykopało sobie grób przy najbliższych wyborach bo polacy nie zgodzą sie na taki rabunek !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pracobiorca
  • Pracobiorca
  • 20.04.2012 22:49

Polecam przeczytać to :
link
a także to
link
To jest rozsądne i mądre napisane i tej "reformie "rządu PO-PSL .Raczej jest to rozbój złodziei tak jak robili kapitaliści do XX wieku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 20.04.2012 20:03

Życie człowieka znacznie się wydłużyło . I dzięki Bogu . Rodzi się coraz mniej dzieci , kto utrzyma przyszłych emerytów ? Reforma rozłożona na 40 lat .
Najważniejsze aby zdrowie było . Wiem też ,że na emeryturze wielu ludzi popada w depresję .

Komentarz został ukrytyrozwiń
aga
  • aga
  • 20.04.2012 19:35

NIECH TAKICH RZĄDZĄCYCH TRAFI NAJGORSZA ZARAZA.PREMIEROWI ŻYCZĘ RYCHŁEJ CHOROBY.

Komentarz został ukrytyrozwiń
sprzeciw21
  • sprzeciw21
  • 20.04.2012 18:55

Nie ma potrzeby wydłużenia wieku emerytalnego. Polecam artykuł ekonomisty dra Daniela Alain Korony - Wielka kradzież przyszłych emerytur - zamieszczony na łamach kwietniowego numeru Serwis21 Mazowiecki http://serwis21-mazowiecki.blogspot.com

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 20.04.2012 18:20

po pierwsze .. kto chce to i dzisiaj pracuje po 65 r...kto nie moze nie pracuje... a po reformie robionej w fatalnym momencie bo bezrobocie w polsce jest gigantyczne{weżmy pod uwage ukryte bezrobocie w rolnictwie około 2 mlin w KRUS które zabija budżet miliony na emigracji nadmiar studentów itd} ci bezrobotni dziadkowie z czego będą żyć??? z bajek tuskowych?

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 20.04.2012 18:15

ha !ha ...co to znaczy .. potem po 67 roku zycia??