Facebook Google+ Twitter

Deep Purple 25 października 2015 roku w łódzkiej Atlas Arenie

Brytyjski zespół rockowy Deep Purple w październiku 2015 roku wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety w sprzedaży od 7 listopada.

 / Fot. Carlos Delgado [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons25 października 2015 roku legendarny brytyjski zespół Deep Purple wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie na jedynym koncercie w Polsce.

Koncerty jednej z największych legend rocka, jaką jest Deep Purple to za każdym razem niezapomniane przeżycie dla wszystkich wielbicieli tego gatunku. Mimo wielu lat spędzonych na scenie zespołowi zawsze towarzyszy wielka energia oraz świetna forma, to wszystko w połączeniu z doskonałymi umiejętnościami instrumentalnymi oraz wokalnymi tworzy niezwykłe widowisko, zostające na długo w pamięci - czytamy na stronie organizatora.

Ostatni, dziewiętnasty już studyjny album zespołu "Now What?" wydany 26 kwietnia ubiegłego roku okazał się ogromnym sukcesem i był jedną z najbardziej wyczekiwanych płyt. Dwa utwory na albumie zadedykowano jednemu z założycieli Deep Purple, zmarłemu w lipcu 2012 roku Jonowi Lordowi. Mowa o piosenkach "Uncommon Man" i "Above and Beyond".

Wśród najbardziej znanych albumów grupy są m.in. "Deep Purple in Rock", "Machine Head", "Made in Japan", "Stormbringer", czy "Perfect Strangers".

Zobacz też: CeZik i KlejNuty zapowiadają kilkanaście koncertów, w tym dwa w Warszawie

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.