Facebook Google+ Twitter

Deep Purple - nowa płyta i koncerty w Polsce!

Na wrzesień tego roku zapowiadany jest nowy, dziewiętnasty już w dorobku, studyjny album Deep Purple. Grupa przyjedzie też na koncerty do Polski.

 / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Roger_Glover_Steve_Morse_2005.jpgIan Gillan zdradził już, że grupa do studia wejdzie w lutym. Również jesienią zespół wyruszy w trasę koncertową, promującą to wydawnictwo. W ramach tej trasy formacja pojawi się na trzech koncertach w Polsce. Grupa ta już wielokrotnie gościła w naszym kraju, za każdym razem dając niezapomniane show, w wypełnionych do ostatniego miejsca halach.

Po raz ostatni zespół grał w Polsce w maju zeszłego roku, kiedy to dał rewelacyjny popis swoich możliwości na wrocławskich Polach Marsowych (na ten koncert przybyło ponad 15 tys fanów). W dniu koncertu został pobity kolejny rekord świata, ponad 6000 gitarzystów, wraz z gościem specjalnym Steve'm Morsem, wykonało utwór "Smoke On The Water".

Artyści wracają do Polski chętnie i często, zaś bilety na ich koncerty wysprzedają się z niezmienną regularnością. Nikogo, kto widział ten zespół na żywo, nie trzeba specjalnie przekonywać, że koncerty to ich najprawdziwszy żywioł. Rockmani dowiodą tego po raz kolejny już w październiku, zapraszamy!

DEEP PURPLE
special guest

28.10.10
Rzeszów, Hala Podpromie
30.10.10
Katowice, Spodek
31.10.10
Wrocław, Hala Stulecia

Początek koncertów: 20.00
Otwarcie bram: 18.30

Bilety w sprzedaży już od 1 lutego, godz. 10.00!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

maniek
  • maniek
  • 23.03.2011 20:34

no i gdzie ta obiecana nowa płyta?
ściema jakaś

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Abandon" było przeciętne, "Bananas" bardzo dobre, a "Rapture of the Deep" znacznie gorsze. Panowie, teraz pora na dobre!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.