Facebook Google+ Twitter

Defqon.1 Festival 2009

Q-Dance zyskał rzeszę fanów na całym świecie, mimo iż muzyka z gatunku Hardstyle jest pozornie mało popularna, jednak ma swoją rzeszę fanów, która cały czas rośnie...

Hardstyle, Hardcore i inne odmiany Hard-music są gatunkiem muzyki elektronicznej, często mylnie nazywanej techno. Muzykę taką charakteryzuje wprowadzenie brzmień basowych (około 140-160 uderzeń na minutę). Rozmawiając z różnymi znajomymi spotykam się z opiniami, że jest to typowe "łubu-dubu" jednak wg mnie ta muzyka ma w sobie "to coś", czego szukamy, wybierając odpowiednia muzykę dla siebie.

Cykl imprez Q-Dance rozpoczął się w 1998 roku. Z roku na rok imprezy Hard-music coraz bardziej się rozrastały aż osiągnęły dzisiejsze rozmiary - Qlimax, Defqon.1 Festival, In qontrol, X-Qlusive, Q-Base oraz wiele innych. Są to jedne z tych imprez, na które zjeżdżają się ludzie z całego świata, niezależnie od tego ile kilometrów mają do przebycia. Każda z tych imprez ma swój klimat tak jak np. Deqon.1 Festival, który odbywa się na plaży,na świeżym powietrzu.

Siódmy Defqon.1 odbył się na Almere Strand niedaleko Amsterdamu, jak co roku w połowie czerwca. Niestety w tym roku nie było mi dane pojawić się tam; udało mi się tylko słuchać relacji dzięki Q-Dance radio. Najbardziej przypadł mi do gustu występ Dj'ki Lady Dana oraz Headhunters, którzy grali chyba najdłużej ze wszystkich.

Tegoroczne Afer MovieWybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.