Facebook Google+ Twitter

Dekpol Sp. z o.o. wiarygodnym graczem.

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-02-18 10:29

17 lutego br. firma wykupiła 125 tys. obligacji serii A. Specjalizująca się inwestycjach budowlanych oraz konstrukcjach stalowych firma Dekpol z Pinczyna, zgodnie z przyjętym harmonogramem, 17 lutego br. dokonała wykupu swoich obligacji.

Do obrotu na rynku Catalyst, Dekpol wprowadził w maju 2012 roku 125 tys. obligacji serii A, o łącznej wartości nominalnej 12,5 mln zł. Środki na ich wykup pochodziły z działalności operacyjnej spółki.

Ubiegły rok na rynku Catalyst był dość nerwowy. Wiele spółek zakomunikowało problemy z wykupem wcześniej emitowanych obligacji. Również w samym styczniu br. doszło do 5 incydentów. Inwestorzy, którzy postawili na obligacje Dekpol-u mogą spać spokojnie. Spółka wykupiła wyemitowane w 2012 roku obligacje. Obligacje spółki oprocentowane były według stopy procentowej równej stawce WIBOR 6M powiększonej o marżę 6,25%,a zadebiutowały na rynkach Catalyst ASO GPW i ASO BS 8 maja 2012 roku.

Dekopl Sp. z o.o., z własnym parkiem maszynowym, realizuje inwestycje z zakresu dużych inwestycji budowlanych wraz z infrastrukturą zewnętrzną. Jako pierwszy w Polsce producent łyżek do koparek, firma otrzymała szwedzki certyfikat HARDOX IN MY BODY zapewniający najwyższą jakość produkowanego osprzętu do maszyn budowlanych i rolniczych. Dekpol eksportuje łyżki między innymi do Francji, Anglii, Norwegii, Australii, czy Maroka.

www.dekpol.pl
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.