Facebook Google+ Twitter

Delecta będzie bardziej widoczna w punktach sprzedaży

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-03-17 13:50

Rieber Foods Polska S.A. stawia na zwiększenie widoczności marki Delecta w sklepach wielkopowierzchniowych.

W 2014 roku producent podwoi liczbę ekspozytorów i innych materiałów POS w sieciach handlowych. Plan zakłada zakup i dystrybucję niemal 20 000 standów i wieszaków przypółkowych dla kluczowych kategorii produktowych z logo Delecta. Ponad połowa zakupów zostanie zrealizowana w pierwszym kwartale br.

Tegoroczna strategia sprzedażowa firmy zakłada wzmocnienie obecności marki Delecta w obrębie przestrzeni handlowej i dotarcie z komunikacją do klientów, podejmujących decyzje zakupowe pod wpływem bezpośredniego kontaktu z produktem.

Optymistyczne wyniki sprzedaży za 2013 rok pokazały, że inwestując w atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne materiały POS, idziemy w dobrym kierunku. Dlatego w tym roku podwoimy nakłady na tę formę reklamy i promocji w sklepach. – powiedziała Kamila Szlachetka, Communications Manager Rieber Foods Polska S.A. Nowe standy modułowe i wsypowe pojawią się w sieciach już przed Wielkanocą. Nowością będą wieszaki przypółkowe, zaprojektowane specjalnie dla naszego przedświątecznego hitu sprzedażowego - aromatów Delecta – dodała K. Szlachetka.
(Agnieszka Rudek)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.