Facebook Google+ Twitter

"Delirious?" - jedyny koncert w Polce!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-12-04 17:34

17 grudnia 2008 roku w katowickim Spodku, będzie miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Niezwykły koncert ewangelizacyjny z udziałem megagwiazdy - zespołu Delirious. Będzie to ostatni koncert przed wielkim remontem Spodka.

Delirious? / Fot. Materiał promocyjnyOd lat tęsknimy za przebudzeniem, za ożywieniem wiary w Jezusa w sercach ludzkich, modlimy się, by Boża chwała zstąpiła na współcześnie żyjących ludzi. Kiedy się to dokona na szeroką skalę, gdzie się to rozpocznie? Tego nie wiemy. Na razie wciąż wspominamy modlitwę Jana Pawła II w Warszawie na Placu Zwycięstwa w 1979 roku i jej błogosławione skutki.

Jest jednak jedna rada: należy być tam, gdzie Bóg jest wielbiony, gdzie ludzie się gromadzą, aby ugiąć się pod Jego prawicą. Może to być w małej kaplicy na skraju miasta, może to być w zwykłym mieszkaniu, może to być w dużym kościele, a może to być też na stadionie albo w katowickim Spodku. Tam może się rozpocząć przebudzenie!

Właśnie, w katowickim Spodku, 17 grudnia 2008 roku, odbędzie się niecodzienne wydarzenie. Koncert jakiego jeszcze nie było. Wystąpi Delirious?, a przed nim TGD. Zanosi się na wielkie uwielbienie Boga - bo o to tu chodzi. I to w okolicach kolejnej rocznicy Stanu wojennego. Wtedy był smutek i płacz. Dziś u żyjącego Boga chcemy znaleźć radość i nadzieję. Koncert ten wpisuje się w promocję niecodziennej inicjatywy ewangelizacyjnej w Internecie: www.SzukajacBoga.pl. Dzięki tej nowoczesnej stronie Ewangelia dociera do Chin i krajów arabskich, i innych zakątków świata.

Zespół Delirious? to czołówka współczesnej muzyki chrześcijańskiej, a jednocześnie klasa sama w sobie na scenie rocka - chyba nie przesadzę, to jak Jan Sebastian Bach wśród mistrzów muzyki organowej, albo Fryderyk Chopin wśród mistrzów fortepianu.

Przyjazd Delirious? do Polski, to coś porównywalnego do przyjazdu U2 do Polski kilka lat temu, gdyby to określać świeckim językiem. Przyjazd Delirious? do Polski to jednak więcej niż przyjazd U2!
Bowiem Delirious? to słudzy Jezusa - Króla Królów, nieustannie w drodze, by Jego królestwo wzrastało.

Jaka jest historia zespołu Delirious? Mówiąc krótko to skromne początki, inspirowane przez Boga, a następnie dynamiczny rozwój, gdy muzycy postanowili poświęcić Bogu swoje życie, by muzyka dla Boga to nie było już więcej dla nich tylko miłe hobby, ale zadanie, misja, coś pierwszego i najważniejszego. Obecnie znani są i cenieni na wszystkich kontynentach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.