Facebook Google+ Twitter

Demistyfikacja

Wymyśliłem sobie, że będę pisał w serwisie Wiadomości24.pl pod pseudonimem - Marek Baranowski. Miałem zamiar pisać między innymi o relacjach pracodawca - pracownik. Taki częściowy kamuflaż wydał mi się więc uzasadniony. Częściowy, bo zdjęcia wklejone do profilu są moje.

Nie wiedziałem, może nie doczytałem w regulaminie, że osiągając status debiutanta można
otrzymać od serwisu legitymację prasową. Potem, któregoś dnia, przeczytałem, że można ubiegać się o wydanie takiej legitymacji. Tak naprawdę to bardziej z ciekawości wysłałem prośbę o legitymację, chyba nie dowierzałem, że ją dostanę. No i stało się.

Niespodziewanie szybko redakcja przysłała mi legitymację, z moim zdjęciem na... zmyślone nazwisko. Znalazłem się w głupiej sytuacji, na własne życzenie oczywiście. Ponieważ nie mam zamiaru posługiwać się fałszywym dokumentem, legitymacja poszła w kąt, a mnie poradzono zrobić, mniej więcej to co teraz robię.

Ponieważ zależy mi na uczestniczeniu w życiu serwisu Wiadomości24.pl zdecydowałem się wyprostować sytuację. Podałem prawdziwe dane, łącznie z numerem pesel i numerem dowodu osobistego. Zależy mi bowiem również na legitymacji z moimi danymi. Ot i wszystko.

Teraz chciałbym przeprosić te osoby, które zaprosiłem do grona swoich znajomych i te, które mnie zaprosiły. Od dzisiaj w serwisie Wiadomości24.pl piszę pod moim prawdziwym nazwiskiem - Andrzej Wiosna.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.