Facebook Google+ Twitter

Demjan pragnie powrotu!

Dla Podbeskidzia jest dobra i zła wiadomość. Zacznijmy od dobrej. Robert Demjan deklaruje powrót do Podbeskidzia. Zła wiadomość, to taka, że może to zrobić dopiero zimą.

Zespół Michniewicza potrzebuje napastnika na gwałt, bo inaczej będzie powtórka z rozrywki z poprzedniego sezonu, jak Podbeskidzie cudem uratowało się w Ekstraklasie.

Oczywiście małą iskierką nadziei jest podpisanie kontraktu z Maciejem Iwańskim, ale Maciek nie jest urodzonym snajperem jak Demjan. Chłopak ma swoje lata i jego powrót może oznaczać powoli nadchodzącą już emeryturę.

Powrót Demjana może oznaczać same korzyści. Po pierwsze odbudowanie swojej reputacji. Pojechał do Belgii w momencie, kiedy zespół potrzebował go bardzo mocno. Oczywiście chciał zarobić, ale o graniu nie było mowy. Do dzisiaj w Beverenie nie zagrał ani jednego spotkania w meczach o stawkę. Po drugie głód gry. Zawodnicy z charakterem są sfrustrowani, kiedy siedzą na ławce i są źli. Demjan do takich zawodników właśnie należy. Po trzecie każdy wie, że potrafi świetnie się zastawiać, a jak każdy lis, wykorzystać sytuacje 100%. Właśnie, dlatego Podbeskidzie się uratowało, że jak była jedna sytuacja, to zawsze Robert potrafił ją dogodnie wykorzystać.

Powrót zimą byłby dobrym rozwiązaniem. Jeżeli Podbeskidzie będzie ciułać punkty, to mogłoby zawalczyć o coś więcej niż o utrzymanie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.