Facebook Google+ Twitter

Demokracja zepsutego ziemniaka

W Polsce demokracja nie funkcjonuje prawidłowo. Twierdzenie, że w Polsce istnieje zagrożenie demokracji jest mało precyzyjne. Polsce grozi upadek demokracji

Złamana demokracja

Premier informuje społeczeństwo, że będzie walczył z dopalaczami nawet na granicy prawa. To oznacza tylko jedno, że zgodnie z prawem wygrać z dopalaczami nie da rady. To naprawdę smutna wiadomość. Dowiadujemy się od premiera, jak słaba i nieudolna jest demokracja. Nie potrafi obronić nas przed działaniem patologicznym. Demokracja ponosi wiele innych porażek. Jest mało skuteczna w walce z pijanymi kierowcami i piratami drogowymi, że o pedofilach już nie wspomnę.

Święto Ziemniaka

W Unii Europejskiej do uprawy dopuszczone zostały genetycznie zmodyfikowane (GMO) ziemniaki, a to oznacza niebezpieczeństwo dla zdrowia ludzi i zwierząt. Uczyniono to zgodnie z prawem. Polskie wsie postanowiły bronić polskiego zdrowego ziemniaka i Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi ze Stryszowa zorganizowała ” Święto Ziemniaka”. Celem tego święta jest obrona i przywiązanie do zdrowego polskiego ziemniaka, który został zaatakowany przez machinę brukselskiej demokracji.

Kliki samorządowe

Obecne struktury samorządowe trwają 20 lat, a demokracja pozwoliła na ogromne spustoszenie w działalności lokalnych władz. Demokracja pozwala na całkowite opanowanie władzy w miastach przez klany powiązane nićmi wzajemnych zobowiązań i wdzięczności. Wszystko to odbywa się w świetle jupiterów i zgodnie z prawem. Nawet wybory są tak zorganizowane, że dają małe szanse na zmiany. Listy bowiem są tak tworzone, by osoby, które zostaną wybrane nie potrafiły zbyt wiele. Wymaga się jedynie i rygorystycznie podnoszenia rąk przy głosowaniu za programem demokratycznie wybranych lokalnych klik.

Przed Pałacem

Minęło pół roku od katastrofy smoleńskiej. Przed Pałacem Prezydenckim kolejny raz odbyła się demonstracja obrońców krzyża i zwolenników pomnika poległego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Pojawiły się opinie, że demonstrujący w tak haniebny sposób są zagrożeniem dla polskiej demokracji wraz z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Doszło do takiej sytuacji, że stacja telewizyjna TVN podała słowa, które nigdy nie padły, których Jarosław Kaczyński nie wypowiedział – słowa o prawdziwych Polakach. To wielki wstyd . Zagrożenie dla demokracji może zaistnieć, wtedy gdy ta demokracja istnieje, a w Polsce demokracja psuje się
i gnije, a więc nie funkcjonuje. Przypomina to często demokrację zepsutego unijnego
ziemniaka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (48):

Sortuj komentarze:

Bartłomiej ...W Jesienny wieczór polskie - na zdrowie - ja rozgrzewam się przed kominkiem miodem pitnym ...)))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Roman ! ...szkoda, że już Jesień, bo ślinka cieknie na te smakołyki

Komentarz został ukrytyrozwiń

Demokracja to twór umożliwiający pod jej płaszczem, robić wszystkie najbardziej nieprawdopodobne manipulacje:
prawem
finansami
historią
Piszę ten komentarz w jasności pomrocznej aby nie narazić się na szykany !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman Kożmiński
  • Roman Kożmiński
  • 17.10.2010 10:51

Ogień musi być nieduży by nie spalić ziemniaków. Delikatnie podkładać drewno i kontrolować wielkość ognia. W trakcie pieczenia co kilka minut sprawdzamy ostrym kijkiem ,czy są już upieczone...Można stopniowo gasić ogień i ziemniaki same dojdą w tym żarze - trzeba to kontrolować by nie spalić.No i uczta, jak pisałem ziemniaki z solą lub masłem .Można popijać dobrym piwem: najlepiej niech to będzie Żywiec. Smacznego!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czas pieczenia, by się nie spaliły ziemniaki w ognisku ....kiedy wyjmować ....bo wielką przyjemność sprawia jedzenie upieczonych ziemniaków przy palącym się ognisku ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman Kożmiński
  • Roman Kożmiński
  • 16.10.2010 23:50

Drewno owszem najlepiej liściaste póżniej gdy gaśnie ognisko stygną ziemniaki .Obieramy skórke i jemy je ze solą lub z masełkiem - pycha!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak ...tak tylko drewno też musi być odpowiednie

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman Kożmiński
  • Roman Kożmiński
  • 16.10.2010 23:15

Prawdziwe ziemniaki albo jak kto woli pyry, rosną na Kujawach - mówie Wam pyszne są szczególnie prosto z ogniska!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prawdziwe zdrowe ziemniaki rosną tylko w Stryszowie - )))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.