Facebook Google+ Twitter

Demonstracja przeciwko wojnie w Strefie Gazy

22 stycznia, o godzinie 17, na wrocławskim rynku odbyła się demonstracja solidarności ze Strefą Gazy. Przyszło ok. 80 osób, zapalone zostały znicze za ofiary wojny.

1 z 16 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Demonstracja zorganizowana została przez społeczność muzułmańską, organizację Viva Palestyna, Inicjatywę Stop Wojnie oraz środowiska anarchistyczne. Fot. Anna Kusak
Demonstracja zorganizowana została przez społeczność muzułmańską, organizację Viva Palestyna, Inicjatywę Stop Wojnie oraz środowiska anarchistyczne. Fot. Anna Kusak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

+ za dobry materiał. Warto obejrzeć ten film co podała Edi78, najlepsze jest to jak tłumaczy ten Izraelczyk co to jest terroryzm.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"+ za materiał. Ciekawe, po co policja filmuje legalną demonstrację? Żle mi się kojarzą takie praktyki, zwłaszcza w państwie "wolnego słowa."

-.-
a kibice na meczu po co są filmowani? Wszyscy?

nie widzę w tym nic dziwnego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Milan jedna i druga strona ma na swoim koncie akty terroryzmu.Nikt nie jest bez winy ,a na mysli mam glownie politykow i ich chore ambicje .Tylko ,ze skutkiem tego zawsze jest smierc osob niewinnch.
Przykladem desperacji i tego do czego moze doprowadzic zycie w nieustannym strachu niech bedzie dziewczynna przedstawiona w tym reportazu do ktorego wczesniej dalam link.Ratowala ludzi ,pracowala w pogotowiu i jak ciagu paru sekund zmienila swoje dotychczasowe postepowanie nagle pozbawiajac zycia nieznanych jej osob ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Odpowiadam: nic nie usprawiedliwia terrorystów. Z terroryzmem trzeba walczyć!

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ Milan a specjalnie dla ciebie reportaz jakiego nie zobaczysz w Polskie TV http://www.youtube.com/watch?v=pMl7QEgGgJg

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ Za bardzo wymowną relację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A jeszcze jedno - na jednym z plakatów jest "zbrodnia przeciw ludzkości" - no właśnie, idealnie pasuje to do Hamasu, a zatem do wszystkich Palestyńczyków, bo świadomie oddali się w "posiadanie" terrorystów.
Reasumując, jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdjęcia bardzo dobre.
A odnośnie samej manifestacji, to strasznie obłudna, pełno zakłamania po tym co widzę. Z resztą już po zaznajomieniu się z organizacjami, które w niej brały udział, można się domyśleć jaka z tego wynikła propaganda. Na całe szczęście osób nie było wiele i mam nadzieje, że nie przekonają nikogo do tych bzdur. Arabowie mają to do siebie, że nienawidzą Izraela i są wstanie siać nawet największe zakłamanie, by jakoś przeciw Żydom działać.
Myślę, że zabrakło sztandaru z liczbą zamachów i wystrzelonych rakiet w stronę Izraela w czasie pokoju. Dodać liczbę porwań izraelskich żołnierzy i chyba byłoby lepiej.
No i żeby krzyczeli "to Palestyna odrzuciła porozumienia pokojowe" oraz "To Palestyńczycy nie chcieli utworzenia państwa Palestyńskiego" (w latach 90. ubiegłego wieku). Jeszcze jakieś okrzyki przeciw Hamasowi, przeciw terroryzmowi, czym pałają się ich bracia z Palestyny i byłoby na tyle, można byłoby z chęcią wtedy manifestacji wysłuchać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

plus za dobrą relację

Komentarz został ukrytyrozwiń

" Ciekawe, po co policja filmuje legalną demonstrację? Żle mi się kojarzą takie praktyki, zwłaszcza w państwie "wolnego słowa". "

Mi też się źle kojarzą, ale przyznać trzeba, że widok filmującego policjanta działa odstraszająco na prowokatorów. Może więc lepiej dmuchać na zimne..?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.