Facebook Google+ Twitter

Demonstracja Solidarności w Warszawie

Przez Warszawę przeszła demonstracja Solidarności. Nie zabrakło petard, palących się opon, żalu i złości. Gdyby nie zimowa pogoda, demonstrantów byłoby pięć razy więcej.

1 z 10 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Robert Danieluk
Fot. Robert Danieluk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Graniwid Sikorski
  • Graniwid Sikorski
  • 01.07.2011 22:12

„Solidarność” od początku na finansowych usługach zachodu doprowadziła do przemian ustrojowych które pozbawiły Polskę większości majątku narodowego, częściowo zagrabionego a częściowo jeśli chodzi o zakłady pracy likwidowanego. Doprowadziła więc do bezrobocia, bezdomności i ogólnego zubożenia narodu. Dzisiaj protestuje przeciwko rzeczywistości do której sama doprowadziła, stwarza pozory działania rzekomo w obronie pracowników a w istocie zajmuje się rozgrywkami między władzą a opozycją sejmową. Jest więc organizacją niewiarygodną, zdradziecką która razem z władzą w tajny sposób prowadzi do dalszego upadku gospodarczego Polski. Jest ona również odpowiedzialna za likwidację spółdzielczości i korupcje. Jest to organizacja antypolska nadal na usługach globalistycznego kapitalizmu zachodu. Ta ogólna organizacja związkowa i jej podobne jak np. OPZZ i Wolny Związek Zawodowy Sierpień 80 powinny być rozwiązane i zastąpione autentycznie broniącymi pracowników Związkami Branżowymi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roma Poznań
  • Roma Poznań
  • 30.06.2011 17:02

No nareszcie coś pęka w polskim Narodzie, niech Ci co kosztem biedy w narodzie się wzbogacają nie zapomną, że Polak dotąd i nie dalej,; stale politycy kłamią - szkoda, że zapomnieli jakimi samochodami jeżdzili np.Pan Kurski, szkoda że p. Tusk zapomniał ile zarabia przeciętny Polak - bo ich statystyki to kłamstwo gorsze niż ich paplaniny, męczące rozmowy a fakty boją się o własne stołki ciepłe posadki..Wiem ,że wkrótce zacznie się w Polsce to co już trwa w Grecji, Pokażemy politykom kto rządzi bo coś im się pozapominało.W żadnym kraju politycy nie są takie Guru jak w Polsce, czas to najwyższy zmienić,i to szybko !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pawle czy każdy z nich urodził się stoczniowcem i tylko to potrafi robić? zapewne nie, skończyły się czasy, w których państwo musi wszystko dać
nie ma stoczni to trzeba poszukać innego zajęcia a nie lecieć z płaczem, „bo mnie już nikt nie kocha" do Warszawy
do roboty a nie opony palić

Komentarz został ukrytyrozwiń

W Stolicy, co chwilę jakaś manifestacja, co niewątpliwie może być uciążliwe dla mieszkańców, ale z pewnością jest kopalnią tematów dla fotoreportera. Podczas fotografowania tego typu wydarzeń, można wykazać się indywidualnym spojrzeniem, które w obiektywie Roberta wygląda moim zdaniem interesująco.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 15.12.2009 21:08

Norbercie może by zagonić do roboty Grada, który znalazł "poważnego inwestora" co w efekcie kosztowało stoczniowców utratę pracy. Trudno to zrozumieć ? Bezrobocie kolesiom jest obce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A po drugiej stronie budynku jeszcze więcej policji w gotowości bojowej ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

A pan Śniadek to też by się wziął do pracy. Albo szukał kontrachentów ,bo jak mówi nie wobraża sobie żeby nie było w Polsce stoczniowców.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 15.12.2009 20:45

Za akcję straży pożarnej zapłacić, za zanieczyszczanie środowiska zapłacić, za sprzątanie po demonstracji zapłacić. O niszczeniu przez ogień nawierzchni nie wspomnę - za wszystko obciążyć organizatora takiej rozróby! Z prywatnej, nie związkowej kasy! Demonstracja OK! Ale wszystko ma swoje granice i porządek musi być:) Super relacja :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

może do pracy by się wzięli a nie wycieczki do stolicy sobie fundują

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dobre 5 :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.