Facebook Google+ Twitter

Demonstracja w Warszawie. Kibice opluli Roberta Biedronia

W sobotę w stolicy demonstrowali kibice Legii Warszawa. Miał to być protest przeciwko odwołaniu meczu na nowo otwartym stadionie. Policja twierdzi, że było w miarę spokojnie.

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Biedron-robert01a.jpg&filetimestamp=20090915120418 / Fot. Zboralski, WikipediaNa ulicach Warszawy demonstrować mieli w sobotę kibice Legii Warszawa oraz Wisły Kraków. Miasto, bojąc się zamieszek, zmobilizowało ogromne siły policyjne.

Tymczasem kibice Legii, twierdząc, że skoro z nich zakpiono, to i oni zadrwią, wydelegowali zaledwie kilkuset fanów. Kibice z Krakowa nie przyjechali w ogóle.

Rzecznik komendanta stołecznego policji mł. insp. Maciej Karczyński ocenił, że generalnie było spokojnie. Bilans demonstracji wydaje się więc rozsądny, jak na tak „hucznie” zapowiadane demonstracje - czytamy na Wprost.pl.

Policjanci podczas manifestacji wypisali sześć mandatów za wykroczenia, skierowali do sądu jeden wniosek, a dwie osoby zostały zatrzymane za naruszenie nietykalności cielesnej policjantów - powiedział Karczyński.

Jednak wydaje się, że najbardziej ucierpiał na całej demonstracji poseł Robert Biedroń z Ruchu Palikota, który na zachowanie kibiców skarżył się na antenie Radia Zet.

"Wracałem wieczorem z Sejmu i niestety, wpadłem na taką grupę, którzy popychali i opluwali przechodniów. Sam zostałem opluty. Kiedy zwróciłem uwagę policjantom, odpowiedzieli, że oni są od eskortowania kibiców, a nie od reagowania na to, co kibice robią" - powiedział.

Policja wyjaśnia sprawę oplucia przez uczestników posła Roberta Biedronia. Wyjaśnienia zlecił sam komendant stołeczny policji Mirosław Schossler.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

bombka dla PO
  • bombka dla PO
  • 16.02.2012 16:33

Do czego to doszło, że ludziska martwią się, że opluto jednego zboczeńca-gamonia. Może Biedroń jest rozżalony, bo nie pocałowali go w d...?

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 13.02.2012 18:33

I tak miał facet szczęście .

Komentarz został ukrytyrozwiń
hubert
  • hubert
  • 13.02.2012 14:40

niech ktoś mi powie, skąd on bidula wysysa takie fantazje ??!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
konio
  • konio
  • 13.02.2012 12:02

Wystarczy załozyć na łeb kaptur,owinąć się klubowym szalikiem,pojechać na Jasną Górę po błogosławieństwo i jest się nietykalnym.Mało tego;jak nas "bezprawnie" przymkną za pobicie i grabież,to okrzykną nas patriotami,a na widzenia będą przychodzić prominentni politycy.Więc aby poczuć się pełnoprawnym obywatelem nie pozostaje nic innego,jak zostać kibolem!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Hiroo Onoda
  • Hiroo Onoda
  • 13.02.2012 11:51

kto opluł Biedroniu? a mógł przyłożyć z liścia

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.