Facebook Google+ Twitter

Demony z „Outcast: Opętanie" zawładnęły Komiksową Warszawą

FOX zaprasza fanów twórczości Roberta Kirkmana, kina grozy oraz sztuki komiksu na swoje stoisko w czasie festiwalu Komiksowa Warszawa, odbywającego się w ramach Warszawskich Targów Książki w dniach 19-22 maja.

 / Fot. źródło: FOXGoście odwiedzający stoisko, będą mieli szansę poczuć opętanie rodem z serialu „Outcast: Opętanie” na własnej skórze. Dodatkowo w czasie festiwalu odbędzie się pokaz pilotowego odcinka serialu.

W związku ze zbliżającą się premierą telewizyjną serialu „Outcast: Opętanie”, który powstał na podstawie komiksu autorstwa Roberta Kirkmana, twórcy „The Walking Dead”, przygotował dla odwiedzających Komiksową Warszawę, wyjątkową atrakcję jaką będzie możliwość wzięcia udziału w sesji na specjalnym stoisku przygotowanym w technologii green box. Każdy, kto odważy się wcielić w „opętanego” i wykona fotografię z własnym wizerunkiem, nie tylko pojawi się na plakacie obok samego Patricka Fugita – wcielającego się w postać głównego bohatera, ale otrzyma również dostęp do zdjęcia, którym z pewnością podbije social media oraz serca wszystkich fanów grozy. Stoisko kanału FOX można będzie odwiedzać przez cały czas trwania Warszawskich Targów Książki od 19 do 22 maja.

Podczas Komiksowej Warszawy odbędzie się również jedyny otwarty pokaz pilota serialu „Outcast: Opętanie”. Odcinek zaprezentowany zostanie jeszcze przed oficjalną światową premierą telewizyjną. Każdy kto chciałby zobaczyć najnowszą produkcję Roberta Kirkmana powinien udać się w sobotę 21 maja na 17:50 do Sali Paryż C, na terenie Stadionu Narodowego. Ze względu na mroczny klimat, mocne sceny oraz mrożące krew w żyłach sytuacje na pokaz zapraszani są tylko widzowie powyżej 16 roku życia.

Głównym bohaterem serialu „Outcast: Opętanie” jest Kyle Barnes (Patrick Fugit, znany m.in. z „U progu sławy”, „Zaginiona dziewczyna”), który obdarzony/obarczony jest niezwykłymi zdolnościami: potrafi wypędzać demony z udręczonych ciał opętanych ludzi. Aby chronić swoich bliskich, mężczyzna izoluje się od nich, prowadząc samotne życie. Poszukuje odpowiedzi na pytanie, dlaczego w jego otoczeniu czai się tak wiele złych mocy. W walce ze złem pomaga mu wielebny Anderson (w tej roli Philip Glenister, „Uwodziciel”, „Życie na Marsie”, „Powstać z popiołów”).

Serial „Outcast: Opętanie” powstał na podstawie komiksu autorstwa Roberta Kirkmana
i rysownika Paula Azacety pt. „Outcast” (pod tym samym tytułem, wydany w 2014 roku przez Skybound/Image). Wielu krytyków podkreśla, że pierwszy odcinek jest bardzo wierny komiksowi, który przełożony na język filmu nie stracił nic z niezwykłego, mrocznego klimatu. Także aktorzy znakomicie odnaleźli się w rolach nakreślonych przez Kirkmana i Azacetę
w komiksowym pierwowzorze. Duet Fugit – Glenister to para bardzo wyrazistych bohaterów - przyjaciół, którzy zmagają się z własnymi problemami, przeszłością i… demonami.

Fani komiksów Roberta Kirkmana z pewnością nie będą zawiedzeni!
Kanał FOX zaprasza na pokaz „Outcast: Opętanie” w ramach Komiksowej Warszawy: 21 maja (sobota), godzina 17:50, Stadion Narodowy, sala Paryż C.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.