Facebook Google+ Twitter

Department prezentuje klip muzyczny i zapowiada krążek (wideo)

Wojciech „Jankiel/Junkie” Moryto po rozstaniu z Acid Drinkers, rozpędza projekt o nazwie Department. Rozpoczęło się wielce obiecująco, od klipu "Productivity". Teraz podano datę premiery płyty i oddano zmysłom drugie wideo zespołu.

Department (logo). https://www.facebook.com/OfficialDepartment/?fref=ts / Fot. DepartmentDepartment zaistniał zaledwie kilka miesięcy temu i konsekwentnie realizuje plan podboju. Teledysk do "Productivity" dość jasno określa kierunek artystycznych eksploracji. Już wiadomo, że pierwszy tłumny test nośników przypadnie na 21 kwietnia, kiedy nastąpi dystrybucja albumu wyznaczającego początek fonograficznego pochodu opolskiej formacji. Należy spodziewać się wysokiej próby 11 kawałków. "Breakaway Civilization" rozejdzie się nakładem Universal Music Polska.

Polityka kadrowa Department pozostawała przez dłuższy czas niewiadomą dla postronnych. Zespół odkrywał swoje oblicze krok po kroku, przedstawiając kolejno uczestników tej niezwykłej jazdy. Oprócz "Jankiela/Junkiego", na pierwszej linii pojawiają się bracia Bereźniccy: Roman (wokal i gitary, m.in. Lipali, Lecter i Zberny 3000) i Michał (instrumentarium perkusyjne, m.in. Złe Psy, Zberny 3000). Kolorytu w sekcji rytmicznej dopełnia Paweł Nafus (Złe Psy) na gitarze basowej.

Całe przedsięwzięcie przybierze charakter wykraczający poza szablonowy schemat przekazu muzycznego. Panowie zapewniają o szczególnego rodzaju kształtowaniu swojej twórczości, czego wyrazem będą widowiska pełne wizualizacji i elementów performance.

Krótka forma filmowa do "I Am The 1" jest drugą oficjalną odsłoną Department, niejako poprzedza pilotażowo płytę. O samym klipie na łamach Wyborczej mówi Paweł Nafus: "Nad klipem pracowaliśmy dość długo. Najpierw z Marcinem Pawełczakiem opracowaliśmy scenariusz, potem zajęliśmy się znalezieniem lokacji. W rolę aktorów wcieliły się nasze znajome, dziś już sławne opolskie tenisistki, które doskonale odegrały swoje role".

źródło: Department (FB)
Wyborcza

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.