Facebook Google+ Twitter

Depeche Mode zagrali w Bratysławie

W poniedziałek, 22 czerwca w Bratysławie odbył się występ zespołu Depeche Mode. Polski koncert, zaplanowany na 23 maja, został odwołany ze względu chorobę wokalisty. Impreza na Słowacji ściągnęła więc tysiące Polaków; wśród nich był Bartosz Kapica, który opowiada o swych wrażeniach.

Koncert zespołu Depeche Mode w Bratysławie / Fot. www.kadr.org.pl - dzięki uprzejmości www.depechemode.plKoncert w Bratysławie, obył się w ramach promocji nowej płyty zespołu "Sounds of the Universe". Odległość nie przeszkodziła polskim fanom zespołu, którzy bardzo licznie przybyli do stolicy Słowacji.

Supportem dla zespołu Depeche Mode był zespół MOTOR. Mało znany zespół z charyzmatycznym frontmanem. Program przez nich przedstawiony był bardzo krótki, jednak muzycy mocno rozgrzali publiczność. Członek zespołu Depeche Mode, Martin Gore, musiał dostrzec w tym zespole potencjał i dlatego zagrali na rozgrzewkę, przez główna gwiazdą wieczoru – mówi Bartek.

Koncert Depeche Mode zaczynał się dopiero pod wieczór, ale już od rana fani zespołu zbierali się w Katowicach, Łodzi oraz w Warszawie, aby wyruszyć specjalnie podstawianymi autobusami. Od dawna czekali na możliwość spotkania się ze swoimi idolami. Poniedziałkowy koncert był spełnieniem ich najskrytszych marzeń. Wokalista zespołu David Ghan nazywany jest przez fanów "Osobistym Jezusem”.

Koncert zespołu Depeche Mode w Bratysławie / Fot. www.kadr.org.pl - dzięki uprzejmości www.depechemode.plChwilę po wyruszeniu z umówionego miejsca w Polsce, w głośnikach autokarów rozbrzmiewały znane kawałki zespołu Depeche Mode. Podczas całej długiej podróży, do stolicy Słowacji, fani zespołu nawiązywali nowe znajomości i wspólnie śpiewali utwory, których słuchali z odtwarzaczy - mówił jeden z pasażerów autokaru.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Kasia K.
  • Kasia K.
  • 17.07.2012 19:53

Palpitacja serca i euforia o tak!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.