Facebook Google+ Twitter

Depilacja brazylijska

Czy depilację brazylijską lubią Polki? Jak się ją wykonuje?

Depilację brazylijską lubią Polki. Swoje początki ma ona już w zamierzchłych czasach, kiedy to mieszkanki okolic Morza Śródziemnego (Grecja, Persja, Rzym, Egipt) usuwały owłosienie łonowe. Miały tu miejsce względy higieniczne i religijne. W 1987 roku siedem sióstr pochodzenia brazylijskiego, otworzyło w Nowym Jorku J. Sisters International Salon, który oferował depilację brazylijską (mogę domniemywać, że od tego wzięła się nazwa tego rodzaju depilacji).

Depilacja brazylijska, inaczej nazywana depilacją intymną, to usunięcie włosków z łona, pośladków, warg sromowych oraz okolic odbytu. Jak każda depilacja woskiem, na początku bywa bolesna, jednakże po kilku zabiegach można się przyzwyczaić - ciało staje się również bardziej odporne na ból. Dużą zaletą tej depilacji jest pozbycie się owłosienia na kilka tygodni. Do depilacji brazylijskiej używa się wosku lub pasty cukrowej, która jest mniej bolesna, gdyż włoski usuwane są zgodnie z kierunkiem wzrostu. Po takim zabiegu skóra jest mięciutka i gładka. Na kolejny zabieg warto się udać po ok. 6 tygodniach.

W salonach praktykowane jest również robienie różnego rodzaju fryzur okolic intymnych. Jeśli klientka życzy sobie zostawić trochę włosków na wzgórku łonowym, wystarczy, że powie o tym kosmetyczce. Mając pięknie zadbane najintymniejsze okolice, można spokojnie wyjść na plażę nawet w bardzo skąpym stroju. Tym bardziej, że mamy lato i warto z niego skorzystać, pokazując trochę ciałka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.