Facebook Google+ Twitter

Deptak to ludzie! "Deptak" to my!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-06-17 11:00

Chcesz zostać dziennikarzem obywatelskim w Lublinie? Marzysz o pisaniu artykułów do drukowanej gazety? Teraz masz szansę! Dołącz do młodych i aktywnych ludzi z pasją i twórz z nami "Deptak" - gazetę, której pierwszy numer ukazał się w maju.

Okładka "Deptaku" / Fot. Marek SzymaniakDeptak to miejsce w Lublinie, o którym wiedzą wszyscy. Tu spotykają się młodzi, by rozmawiać, wymieniać poglądy i bawić się. Nasze pismo to grupa kilkunastu, może kilkudziesięciu aktywnych osób, marzących o prawdziwym dziennikarstwie. Szukamy nowych doświadczeń, miejsc i sposobów spędzania wolnego czasu, a potem dzielimy się naszymi obserwacjami z czytelnikami. Każdy może zostać dziennikarzem obywatelskim „Deptaka”. Jesteśmy otwarci na nowe idee i pomysły. W końcu im więcej perspektyw, tym więcej lepszych rozwiązań i działań.

Pomysł na gazetę obywatelską zrodził się w zimie, w siedzibie „Kuriera Lubelskiego”. Pisałem wtedy na łamach Wiadomości24.pl, że każdy może zostać dziennikarzem tej właśnie gazety. Dziś te plany i marzenia niektórych z nas właśnie się spełniają. „Deptak” jest miesięcznikiem obywatelskim i dodatkiem do „Kuriera Lubelskiego”.

Nasza wspólna praca w tworzeniu obywatelskiej gazety to już mierzone w dziesiątkach godzin spotkania, plany i rozmowy. Warto było tracić kolejne godziny zimowych i wiosennych wieczorów, przesiadując w redakcji „Kuriera”. Pierwszy numer „Deptaka” został bardzo pozytywnie odebrany zarówno przez czytelników, jak i w środowisku lubelskich mediów.

Emocje związane z naszym debiutem opadły. Dlatego pracujemy już nad drugim numerem, który ukaże się z końcem czerwca. Pełni pozytywnej energii i zapału do pracy z pewnością stworzymy dobry materiał na obywatelską gazetę. A wtedy znów przypomnimy o sobie mieszkańcom Lublina.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Sesja pokonana - już Cię tam Pawle jakoś złapię;)

Izka - no wiesz co, tak mi wiek wypominać... Ewentualnie umawiamy się tak - ja działam wiekiem, Ty wdziękiem;]

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 17.06.2009 18:15

Marku, skromna cześć tekstów jest dostępna na strone Kuriera Lubelskiego z dziale "Deptak". Pomysł z pdf'em jest bardzo dobry, być moze uda sie go zrealizować, a moze w przyszłości wszystkie teksty będą zamieszczane w sieci? Wszystko przed nami! :) Specialne podziękowania należą sie tutaj Pawłowi Nowackiemu, bez którego myślę, nie byłoby tak fajnej inicjatywy! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetna sprawa z tym "Deptakiem", gratulacje dla Lublina!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Takie czasopismo to marzenie :) Może kiedyś się spełni...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marek Iwaniszyn, cierpliwości. Skontaktuj się ze mną :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kapitalna sprawa! Też takie chcemy na śląsku, Zagłębiu i w Jaworznie! :)

można gdzieś Wasze dzieło zobaczyć w sieci? pdf albo coś? :>

Powodzenia!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.