Facebook Google+ Twitter

„Der Spiegel”. Wstępniak 20 lipca 2011

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-05-22 14:07

Swobodne tłumaczenie artykułu z „Der Spiegel” – 20 lipca 2011 r. pt. "Przywracanie historii."

 / Fot. PAP/EPA/LESZEK SZYMANSKIDziś przedstawiamy naszym czytelnikom Prawdziwą i Jedynie Słuszną Historię Niemiec, chociaż wiemy, jaką reakcję wywoła to w Wielkiej Brytanii, Francji, Beneluxie czy w byłych republikach radzieckich, o Polsce czy Czechach nie wspominając.

To już trzeci artykuł z cyklu pięciu, które odbrązowią historię tzw. Aliantów i przedstawią dzisiejszemu pokoleniu młodych Niemców prawdziwe dzieje III Niemieckiej Rzeszy, które po sześćdziesięciu latach zakłamania zasługują na przywrócenie im należnej czci.

Przypomnę tylko, że w pierwszej części przedstawiliśmy dowody na to, iż Adolf Hitler był od stycznia 1918 do maja 1945 r. agentem wrogów Niemiec – Anglii i Francji. Działał pod ich kuratelą i za ich pieniądze. Ze te pieniądze zbudował "państwo", które tak naprawdę wykonywało polecenia jego mocodawców. On i jemu podobni (Goering, Hess, Himmler itd. – zdrajcy Prawdziwych Niemiec i Narodu Niemieckiego) okłamali i zastraszyli Nasz Wielki Naród (Der Spiegel – 20 maja 2011 r).

Druga część – powstała w oparciu o archiwa tzw. Aliantów, odkryte niedawno na dnie jeziora Bodeńskiego i w skarbcach szwajcarskich i austriackich banków – ukazała, kto naprawdę był agresorem w II wojnie światowej, kto wykonywał czyje rozkazy i dlaczego Polska dążyła do opanowania ziem rdzennie niemieckich Prus Wschodnich, Łużyc i Śląska.

Przedstawiliśmy dowody, na podstawie których żaden Niemiec nie może już mieć wątpliwości, że Austria, Dania czy Norwegia same oddały się pod opiekę rządu Niemiec, obawiając się agresji ze strony Wielkiej Brytanii, Francji i Polski (Der Spiegel 20 czerwca 2011 r).

W dzisiejszej części Odkłamywania Historii pokazujemy naszym czytelnikom prawdziwy obraz tzw. Holocaustu – wymordowania 6 milionów Żydów europejskich. Od zakończenia II wojny światowej usiłuje się przypisać całość odpowiedzialności za Holocaust Niemcom. Proces ujawniania faktów rozpoczęliśmy artykułem "Wspólnicy. Europejscy pomocnicy Hitlera w mordowaniu Żydów" (Der Spiegel 21/2009). Dziś najwyższa pora dokończyć tamto dzieło.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Popieram wymowę tekstu. Jechać z tymi Krzyżakami i hakatystami trzeba i należy. Jest to polska racja stanu!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiem czemu zawracac sobie glowe tym co pisze gazeta ,ktora jest w niemczech traktowana jak brukowiec ,nastawiona tylko na wywolywanie sensacji.
Mnie interesuje np. dlaczego polskie MSZ odwoluje patronat nad sesja poswiecona LUDOBUJSTWU na Wolyniu. Sami powinnismy zadbac o nasza historie ,a narazie w imie poprawnosci politycznej pamietamy tylko ta ktora jest dla wszystkich wygodna ,ale to nie wrozy nic dobrego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Takie sobie

Komentarz został ukrytyrozwiń

super. naprawdę świetne science fiction. osobiście wolałbym jednak polemikę na poziomie argumentów. ale cóż...

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.