Facebook Google+ Twitter

"Der Zauberer Gottes" w wykonaniu teatru z Elmshorn (zdjęcia)

Akcja komedii odbywa się ponad 200 lat temu. Opisuje sytuację mieszkańców wsi przygranicznych Prus Wschodnich do Polski, którzy pomimo wieków chrześcijaństwa wciąż wierzą w swoich bogów. Koncentruje się na życiu Michaela Pogorzelskiego, który zostaje nauczycielem, a później, wbrew woli swojego przełożonego, proboszczem.

1 z 57 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Ten powszechnie szanowany nauczyciel, z brakami językowymi w niemieckim i silnymi pogańskimi korzeniami daje mieszkańcom wioski najlepsze przykłady prawdziwej miłości bliźniego. Fot. Małgorzata Soroka
Ten powszechnie szanowany nauczyciel, z brakami językowymi w niemieckim i silnymi pogańskimi korzeniami daje mieszkańcom wioski najlepsze przykłady prawdziwej miłości bliźniego.
Fot. Małgorzata Soroka

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Niestety spektakl w Gdańsku, a następnie w Elblągu były ostatnimi w Polsce podczas tego tournee. Na ostatniej stronie jest plakat, na którym są daty i miejsca spektaklu. Szczegóły również pod adresem http://www.dittchenbuehne.de/ Artyści przyjeżdżają często do Trójmiasta, z różnymi spektaklami, zazwyczaj w październiku (chodzę z TPN-em z Gdyni).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Małgorzato, gdzie można zobaczyć tę sztukę w Polsce, w Gdyni, gdzieś na Wybrzeżu?
Pozdrawiam serdecznie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.