Facebook Google+ Twitter

Dera: "ziobryści" nie wrócą do PiS, to niska próba rozbicia nas

Andrzej Dera odniósł się do wykluczenia z Prawa i Sprawiedliwości członków klubu parlamentarnego Solidarna Polska. Według posła, "ziobryści" nie wrócą do partii Jarosława Kaczyńskiego.

 / Fot. PAP/Bartłomiej Zborowski"To niska próba rozbicia nas" - komentował dla TVN24 Andrzej Dera, decyzję PiS o wykluczeniu członków Solidarnej Polski z Prawa i Sprawiedliwości. Partia Jarosława Kaczyńskiego zezwoli na powrót tylko tym politykom, którzy do piątku odejdą z nowego klubu parlamentarnego, utworzonego m.in. przez Zbigniewa Ziobrę.

Dera podkreślił, że przed wyrzuceniem z PiS, z członkami Solidarnej Polski nikt się nie kontaktował, niczego nie uzgadniał. Osoby, które należały do Komitetu Politycznego PiS nie zostały nawet zaproszone na posiedzenie.

Andrzej Dera zaznaczył, że PiS próbuje rozbić Solidarną Polskę ale "ziobryści" się nie złamią i nie wrócą w szeregi partii Jarosława Kaczyńskiego. Według niego, ugrupowanie Zbigniewa Ziobry chce budować "nowoczesną partię prawicową". "Będzie nas jeszcze więcej" - mówił dla TVN24 Dera.

Źródło:
TVN24Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

władysław
  • władysław
  • 15.11.2011 15:08

Drodzy Pisowcy zmieńcie prezesa.a zaczniecie inaczej myśleć i nie nażekać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jawor dzisiaj
  • Jawor dzisiaj
  • 15.11.2011 11:40

Dla czeg tak się stało,że doszło do rozłamu w PIS?Proszę zobaczyć co rząd zapowiada-grupowe zwolnienia z pracy,kolejny wzrost podatków,akcyzy itd wszystko to co mógłby każdy głupi zrobić a Tusk i jego ekipa bez przeszkód i ze spokojem nas okradają i posyłają na bruk! PIS,jesteście jedyną opozycją w Polsce,broncie narodu i umacniajcje się i nie pozwalajcje dla POwców spychać Polaków na margines....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.