Derby Warszawy: Legia Warszawa vs. Polonia 2:1

Sobotnie Derby Warszawy zakończyło się zwycięstwem Legii Warszawa z Polonią 2:1. Legia przełamała się po 7 latach niepowodzeń na stadionie Polonii. Po dzisiejszym spotkaniu, to kibice czarnych koszul wychodzili ze stadionu w ciszy.

Sonda

Kto wygra dzisiejsze derby?

/ Fot. Bartek Syta/PolskapresseLegia Warszawa zagra w dzisiejszych Derbach w składzie: Daniel Ljuboja, Jakub Kosecki, Władimir Dwaliszwili, Miroslav Radovic, Daniel Łukasik, Ivca Vrodljak, Jakub Wawrzyniak, Inaki Astiz, Tomasz Jodłowiec, Bartosz Bereszyński oraz Dusan Kuciak. Polonia natomiast zagra w skłądzie: Sebastian Przyrowski, Aleksandar Todorowski, Martin Baran, Igor Morozov, Jakub Tosik, Adam Pazio, Łukasz Piątek, Tomasz Hołota, Miłosz Przybecki, Paweł Wszołek, Jacek Kiełb.

LEGIA WARSZAWA 2 : 1 POLONIA WARSZAWA

Relacja na żywo z Konwiktorskiej:

19.59 - Dzisiejsze Derby Warszawy relacjonował Państwu Filip Chochół. Wesołych świąt :)

19.57 - KONIEC! Legia przełamała się po 7 latach nieszczęścia na stadionie Polonii Warszawa! 2:1 dla Legionistów. To było bardzo ciekawe spotkanie. Kibice czarnych koszul wychodzą ze stadionu w ciszy - niektórzy jeszcze dziękują swoim piłkarzom za mecz.

19.56 - Dusan Kuciak faulowany przez Pawła Wszołka, ale bez kartki!

19:53 - GOOOOOOL!!! Dominik Furman strzela bramkę Polonii! 2:1 dla Legii. Kibice Polonii nie są zadowoleni.

19.49 - Nie trzeba było długo czekać. Polonia Warszawa zremisowała z Legią 1:1.

19.46 - Zmiana w zespole Legii Warszawa: za Daniela Ljuboja wchodzi Janusz Gol!

19.45 - Rzut rożny dla drużyny Polonii Warszawa.

19.44 - Dominik Furman sfaulowany przed polem karnym Legii Warszawa.

19.43 - Sytuacja na Trybunie Kamiennej się już uspokoiła, ale ochrona nadal stoi w gotowości. Będzie gorąco?

19.41 - Rzut wolny wykonuje Todorovski - niestety trafia w mur i piłka leci na połowę Polonii Warszawy.

19.38 - Piękne zagranie Koseckiego przy bramce Polonii, ale niestety bez gola!

19.36 - Zmiana w drużynie Legii Warszawa - za Władimira Dwaliszwili wchodzi Marek Saganowski. Przy trybunie Kamiennej do akcji powoli wchodzi ochrona.

19.35 - Faul na Jakubie Koseckim - żółta kartka dla Tomasza Hołoty z drużyny Polonii Warszawa.

19.33 - Nie wiem w sumie z kim przepychają się kibice na Trybunie Kamiennej, ale nie wygląda to dobrze. Spiker na stadionie prosi kibiców, by dokończyli przepychanki po meczu. Na trybunę nie wchodzi jeszcze policja.

19.30 - Dochodzi powoli do przepychanek na Trybunie Kamiennej.

19.28 - Groźna akcja koło bramki Legionistów - na szczęście obeszło się bez bramki. Kolejna zmiana w drużynie Polonii Warszawa: za Jacka Kiełba wchodzi Paweł Tarnowski.

19.26 - Zmiana w drużynie gości, za Daniela Łukasika wchodzi Dominik Furman.

19.25 - Spalony. Piłkę wybija bramkarz Polonii Warszawa Sebastian Przyrowski.

19.23 - Kosecki podaje do Wawrzyniaka. Niestety piłka wypada.

19.22 - Zmiana w drużynie Polonii Warszawa. Za Adama Pazio wchodzi Daniel Gołębiewski. Czy pomoże to Polonii zdobyć bramkę? Zobaczymy.

19.14 - Fatalny błąd Sebastiana Przyrowskiego z Czarnych Koszul skutkował golem dla Legii Warszawy w 52 minucie gry. Jest 1:0 dla Legii. Bramkę strzelił Ljuboja.

19.12 - Żółta kartka dla Todorovskiego za faul Wawrzyniaka.

19:10 - Spalony po stronie Legii.

19:09 - Rozpoczyna się druga połowa. Bez zmian w drużynach. Przy piłce Miłosz Przybyłecki próbujący strzelić po raz kolejny gola Legii, ale nie udaje mu się.