Facebook Google+ Twitter

Derby Warszawy okiem fanatyka Ekstraklasy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-09-19 19:04

Zacząłbym od słów fanatyka drużyny ze Śląska - " Skoro zarząd boi sie o własne bydło (czyt. kibice Legii) to niech nie wpuszcza ani kibiców Polonii, ani fanatyków Legii. Kolejne derby stają się zwykłym meczem bez charakteru! "

Wiem, że może budzić kontrowersje tekst który napisałem, ale jest to cała prawda o jednych z największych imprez ekstraklasowych. Zacząłbym od słów fanatyka drużyny ze Śląska - " Skoro zarząd boi sie o własne bydło (czyt. kibice Legii) to niech nie wpuszcza ani kibiców Polonii, ani fanatyków Legii.

Kolejne derby stają się zwykłym meczem bez charakteru! " Ja jako fanatyk, również uważam że takie zachowanie klubu psuje całe widowisko i nie dostarcza takiego klimatu jaki powinien być. Nie rozumiem zupełnie zachowania zarządu, który próbuje odwołać sie tu do ostatnich derbów, że kibice Polonii Warszawa nie zachowywali się "grzecznie" tylko "rozrabiali" na stadionie.

Jakby spojrzeć w przeszłość to taka kartotekę nie mają tylko kibice z Konwiktorskiej, ale i również Legioniści jak to racami czy petardami rzucali w kibiców drużyny przyjezdnej (nie uważam tego za coś złego że na stadionie były race bo one właśnie nadają taki klimat meczom polskiego futbolu). Cóż zarząd decyzji nie cofnie, środowisko kibiców Polonii odpowiedziało że nie będzie nawet probowało wejść na stadion przy Łazienkowskiej, lecz zorganizuje u siebie na stadionie "dodatkową trybunę" i mecz będzie oglądać z Konwiktorskiej.

Kibice Polonii natomiast wypowiadają sie jednoznacznie co do tego całego zamieszania - cyt. "Jak kibice Legii chcą przyjść, to nie utrudniałbym im wejścia na sektor gości. Problemy robiłbym działaczom, albo odmawiając akredytacji czy zaproszeń albo wyznaczając miejsca w sektorze gości z kibicami z żylety." Teraz nic tylko czekać na piątek! A wy komu kibicujecie? Odpowiedzi piszcie w komentarzach i chociaż tutaj zachowajmy kulturę osobistą i nie wyzywajmy się, zostawiając siły na piątek :)
(Andrzej )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Materiał zgodny z prawdą, bo mój ( :) ), ale nie byłem zalogowany. Nie da się przenieść na moje konto???

Komentarz został ukrytyrozwiń
KML
  • KML
  • 19.09.2012 23:58

Jak to komu? :) Ja w Warszawie mieszkam 5 pokoleń. Dziadek 2 braci podczas wojny stracił. KSP! :D

Komentarz został ukrytyrozwiń
Waldek
  • Waldek
  • 19.09.2012 23:51

Jedyną rozsądną reakcją byłoby teraz zamknięcie WSZYSTKICH stadionów w Polsce dla kibiców Legii

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.