Facebook Google+ Twitter

"Deser" z Anną Marią Jopek. Zaproszenie na koncert w Łodzi

14 października ukażą się trzy płyty Anny Marii Jopek - "Haiku", "Polka" i "Sobremesa". Niedługo później, bo 4 listopada, artystka rusza w trasę koncertową po całej Polsce.

Koncert Anny Marii Jopek w Łodzi / Fot. Materiały promocyjne organizatoraW październiku ukażą się na rynku nowe albumy Anny Marii Jopek. Pierwszym jest "Haiku" - wspólna płyta artystki oraz najwybitniejszego japońskiego jazzmana Makoto Ozone, drugim - "Polka", a trzecim - "Sobremesa". Ostatnia z płyt jest owocem fascynacji Anny Marii Jopek i Marcina Kydryńskiego językiem portugalskim.

Wśród utworów na płycie są trzy piosenki premierowe - m.in. popularny duet z Tito Parisem, w utworze "Tylko Tak Mogło Być":Koncertową wersję nowego projektu będziemy mogli usłyszeć już 4 listopada. Artystkę będzie można usłyszeć w 11 miastach Polski. Na występ do Łodzi, Anna Maria Jopek przyjedzie 9 listopada. Koncert na scenie Teatru Wielskiego rozpocznie się o godz. 20. Bilety w cenie 100, 130 i 160 zł można nabyć przez ticketportal (EMPIK, MediaMarkt, Saturn); ebilet; eventim; w kasach Teatru Wielkiego w Łodzi tel. 42 637777; CIK-u tel 42 6339221 i Strefie biletów tel. 42 6320280.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.