Facebook Google+ Twitter

Design wygrał we Wrocławiu! [RELACJA ZE SPOTKANIA]

Pięć dni festiwalowych, fascynujące wykłady i warsztaty prowadzone przez znane osobistości polskiego i światowego designu. Taka właśnie była trzecia edycja Wroclove Design Festival.

 / Fot. Dawid SobeckiZa nami fantastycznie spędzony czas, w którym zdecydowanie najważniejszy był design. W jednym miejscu gościliśmy wiele osób, które nie tylko tworzą fenomenalne projekty, ale designem są po prostu zafascynowane, bądź chciały go zobaczyć z bliska i poznać lepiej - mówi dyrektor Festivalu Wioleta Król.

Na pięć dni Wrocław zmienił się w miejsce prezentacji dobrego designu. Odwiedzający mieli do dyspozycji siedem wystaw tematycznych. Przestrzeń podzielono na 7 stref tematycznych: KIDS, ARTS&CRAFTS, POSTMORTAL, FRESH, TECHNOLOGY, FOOD DESIGN, SPORT&RELAX, a każdą z nich wypełniały wystawy i przedmioty stworzone przez uznanych, a także zdolnych, początkujących projektantów.  / Fot. Dawid Sobecki

 / Fot. Przemysław WójciakPodczas Wroclove Design Festival odwiedzili nas naprawdę wybitni twórcy designu. Robert Majkut twórca luksusowych wnętrz, czy Pia Interlandi autorka biodegradowalnych szat pośmiertnych. Wykonane przez nią stroje były częścią strefy Postmortal, która u zwiedzających budziła szczególną ciekawość - opowiada Małgorzata Koralewska, dyrektor programowa Festivalu.

Wroclove Design Festival szczególną uwagę poświęcił dzieciom, dla których jak się okazało, pojęcie designu wcale nie było tak straszne i obce. W specjalnej strefie Kids Design Space stały się prawdziwymi twórcami i projektantami. Wiele osób zgromadziła również strefa Chillout, w której odwiedzający mogli odpocząć, czy posłuchać klimatycznej muzyki.  / Fot. Przemysław Wójciak

 / Fot. Roberto RybakCentrum Festivalu była Aleja Bielany, w której znajdowały się wszystkie strefy. To 6000 m2 powierzchni, największego w Polsce centrum handlowego z szeroką ofertą mebli i wyposażenia wnętrz.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.