Facebook Google+ Twitter

Deszczowy poniedziałek. Utrudnienia i kolizje w Warszawie

Korki, wypadki, niedziałająca sygnalizacja świetlna, wielkie kałuże - to tylko niektóre z utrudnień czekających dziś na kierowców w stolicy.

Panorama Warszawy / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Warsaw6vb.jpg&filetimestamp=20060924231117Padający od wczoraj wieczorem deszcz spowodował paraliż na ulicach Warszawy. Tworzą się ogromne korki na wystarczająco już zatłoczonych ulicach. Dziś rano z trudem można było przejechać m.in. przez al. Wilanowską.

Utrudnienia na stołecznych drogach

- Zerwana linia TPSA przy skrzyżowaniu ulic Rolnicza - Przyjaźń. Nie działa również sygnalizacja na skrzyżowaniach ulic: Górczewskiej i Prymasa Tysiąclecia, Młodzieńczej i Codziennej, Grochowskiej i Zamienieckiej, Chłodnej i Żelaznej. Sygnalizacja nie działa też na ulicach - Kazimierzowskiej i Dąbrowskiego - donosi Monika Niżniak, rzecznik warszawskiej Straży Miejskiej.

Kierowcy powinni uważać również na Żwirki i Wigury - przy ulicy Sasanki utworzyła się ogromna kałuża utrudniająca przejazd.

Dziś rano na skrzyżowaniu ulic Czerniakowskiej i Bartyckiej doszło do karambolu. Zderzyło się 5 samochodów. Nikt nie został ranny. - Od rana mieliśmy już dziesięć kolizji - mówi podinspektor Maciej Karczyński, rzecznik Komendy Stołecznej Policji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

w Gdańsku rano było chłodno ale sucho, teraz też leje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.