Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3409 miejsce

Detektyw Rutkowski żeni się po raz czwarty

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2007-05-18 07:32

Pożeracz damskich serc detektyw Krzysztof Rutkowski znów się żeni. Po ostrej kłótni rozstał się ze swoją dotychczasową partnerką Magdaleną Rutkowską, która przez dziesięć miesięcy odwiedzała go w areszcie i wpłaciła za niego kaucję, żeby mógł wyjść na wolność.

Detektyw pojechał do Oleśnicy, by... ponownie się oświadczyć swojej dawnej przyjaciółce Katarzynie Sakowskiej. Podarował jej pierścionek z białego złota z siedmioma brylantami. Kasia od razu zgodziła się zostać moją żoną. Bardzo ją kocham. Chcę, żeby była tą jedyną - mówi detektyw.

W złotej klatce


Rutkowski, który jest oskarżony m.in. o pranie brudnych pieniędzy i powoływanie się na wpływy w instytucjach państwowych w zamian za korzyści majątkowe, za kratami aresztu w Bytomiu spędził prawie 10 miesięcy. Na wolność wyszedł 10 dni temu, gdy Magdalena Rutkowska, wpłaciła 80 tys. zł kaucji. Detektyw pojechał z nią do Warszawy, gdzie jego przyjaciółka ma mieszkanie.Magda Rutkowska (zbieżność nazwisk przypadkowa) pokazuje listy miłosne, które detektyw pisał do niej z aresztu. / Fot. Fot. Express Ilustrowany

- Musieliśmy nacieszyć się sobą. Później udaliśmy się do Śladowa koło Sochaczewa, do rodziców Krzysztofa - opowiadała wówczas dziewczyna.

Po dwóch dniach para pojawiła się w Łodzi, na Zielonym Romanowie, gdzie Rutkowski buduje dom. Detektyw zapowiadał, że zamieszka w nim z Magdą już w lipcu. Jednak następnego dnia wybuchła mega-kłótnia. - Krzysztof otrzymał sms-a od jednej z fanek. Puściły mi nerwy i spoliczkowałam go - przyznaje pani Magda.

Detektyw Rutkowski otrzymał film z ostatnim wywiadem Leppera


Rutkowski mówi, że smagnięcie kobiecej ręki podziałało na niego jak zimny prysznic. - Z oczu spadły mi klapki. Uświadomiłem sobie, że nie kocham Magdy. Ja jej wiele zawdzięczam, ale to nie jest kobieta dla mnie. Ona chciała mnie zamknąć w złotej klatce i mieć wyłącznie dla siebie - tłumaczy.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Bond James Bond
  • Bond James Bond
  • 12.03.2012 16:06

O ja pier...Mały nieopatrzny klik i... Znowu przypadkowo znalazlem sie na koncu internetu.
Cudownie, normalnie wenezuelski serial.Co to za pierdoly tu wypisujecie? Kogo to obchodzi?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zuzka
  • Zuzka
  • 11.12.2011 15:23

E no ta Magda to nieładna, usta ma jak Julia Roberts takie na całą szerokość twarzy, hamburgera to może jednym kłapnięciem pożreć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na facet tempo. I nawet niezły gust;P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.