Facebook Google+ Twitter

Deus Meus - premiera płyty Wniebowianki

Po 10 latach Deus Meus, jeden z najstarszych zespołów muzyki chrześcijańskiej, wydaje studyjną płytę. Wniebowianki to album złożony z 11 utworów uwielbienia. Premiera płyty odbędzie się 20 kwietnia w Warszawie.

Deus Meus Wniebowianki / Fot. promoOficjalna premiera będzie miała miejsce w Dobrym Miejscu przy ul. Dewajtis 3, Warszawa-Bielany o godz: 18.30. Koncert Deus Meus odbędzie się w najbliższy piątek zapowie znany prezenter telewizyjny Tomasz Zubilewicz.

Wśród dwunastu piosenek zawartych na krążku „Wniebowianki” jest co najmniej kilka, których melodia "wpada w ucho" już za pierwszym razem. Można być więc pewnym, że już niedługo - podobnie jak w przypadku poprzednich płyt Deus Meus - utwory „Duchu Święty, Tchnienie Ojca”, „Święty wszechmocny”, „Psalm wezwania” czy inne z nowego krążka trafią nie tylko "pod strzechy", ale i do repertuaru wielu wspólnot.

Producentem płyty jest znany kompozytor i gitarzysta Marcin Pospieszalski. Na co dzień gra w Deus Meus, New Life M. Znany jest ze współpracy z takimi zespołami jak: Arka Noego, 2tm 2,3, Anna Maria Jopek czy Lidią Pospieszalską (prywatnie żoną).

Deus Meus znany jest z piosenek takich jak: „Ogrody”, „Święte Imię Jezus”, „Boże Twa Łaska”, „Niechaj zstąpi Duch Twój” czy "kocham, więc nie muszę się bać". Utwory te znalazły się w kanonie polskiej muzyki chrześcijańskiej.

Deus meus/fb/dobremiejsce.org/chrzescijanskiegranie.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.