Facebook Google+ Twitter

DE/VISION powracają do Warszawy. Koncert 24 stycznia w Progresji

Nadchodzący koncert De/Vision to ostatnia szansa, aby zobaczyć swój ulubiony zespół w Polsce przed dłuższą przerwą koncertową, którą muzycy chcą wykorzystać na nagranie nowego albumu.

plakat promocyjny- zgoda organizatora na przetwarzanie i umieszczenie w artykule / Fot. Progresja Music Zone Zespół De/Vision powstał w 1988 roku w Niemieckim mieście Bensheim, założyło go czterech kolegów: Steffen Keth, Thomas Adam (którzy znali się już dużo wcześniej), Markus Ganssert i Stefan Blender. Od 2001 Steffen i Thomas decydują się kontynuować projekt jako duet. De/Vision należy od prawie 20 lat za jedną z najważniejszych grup nurtu synthpop. Początkowo porównywani do Depeche Mode, z biegiem czasu wypracowali swój własny, niepowtarzalny styl muzyczny oraz brzmienie. Zespół zawsze pamięta o swoich fanach, można ich spotkać przed jak i po koncercie - uścisnąć dłoń czy zdobyć autograf.

Wśród osób, które w dniach 05-19 stycznia 2015 kupią bilet poprzez stronę www klubu progresja , zostanie rozlosowanych 20 darmowych (jednoosobowych) wejściówek na koncert zespołów Diorama ( dj. set) oraz Torul, który odbędzie się 25 kwietnia 2015 (sobota).
Wejściówki są w postaci pięknych biletów kolekcjonerskich.
Losowanie i ogłoszenie wyników odbędzie się 20 stycznia 2015 (wtorek) na stronach Klubu.bilety
Bilety: przedsprzedaż – 92 PLN | 102 PLN |w dn. koncertu – 115 PLN
Bilety dostępne także w bileteriach: www.eventim.pl, www.ebilet.ploraz we wszystkich salonach EMPiK w Polsce.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.