Facebook Google+ Twitter

Dewiza PSL? "Pomagać!"

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-09-09 12:43

Lider PSL na Pomorzu i Kujawach Eugeniusz Kłopotek zapowiada obronę dyrektora bydgoskiej Agencji Rynku Rolnego. To jego odpowiedź na wczorajszą prowokację dziennikarzy programu TVN "Teraz My". Jeden z nich zadzwonił do szefa bydgoskiej agencji, przedstawiając się jako pracownik ministerstwa rolnictwa, i poprosił o załatwienie pracy dla znajomego działacza.

Dyrektor bydgoskiej agencji Adam Koc obiecał stanowisko specjalisty po kilku minutach rozmowy, tłumacząc, że właśnie za kilka dni rozstrzygnięty zostanie konkurs. Obiecał pomoc przy przeforsowaniu kandydatury.

Zdaniem Eugeniusza Kłopotka takie praktyki są powszechne. Jak zapowiada poseł, będzie bronił dyrektora bydgoskiej agencji, który jest jednym z najlepszych jej pracowników. Kłopotek uważa, że cała sprawa to "perfidna prowokacja", która stanie się dla Adama Koca nauczką na przyszłość. Poseł zapowiedział też, że dyrektor bydgoskiej agencji nie straci stanowiska.

Jak przyznaje Kłopotek, sam w swojej karierze wykonał przynajmniej kilkaset podpobnych telefonów, bo jego dewizą jest "pomagać".

Nie był to odosobniony przypadek. Reporterzy TVN dokonali dziennikarskiej prowokacji. Podając się za działaczy PSL i PO zwrócili się z prośbą o protekcję przy załatwieniu pracy dla znajomych w kilkunastu oddziałach Agencji Rynku Rolnego. Przedstawiciele większości placówek zgodzili się na nielegalny proceder.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.