Facebook Google+ Twitter

Diabeł dla premiera, Pustelnik dla prezydenta

  • Źródło: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
  • Data dodania: 2006-12-30 20:40

Dlaczego ten rok był tak burzliwy? Bo politycy byli pod silnym wpływem Księżyca, który wzmacnia w ludziach impulsywne zachowania. A jaki będzie nowy rok? Niestety. Zacznie nami rządzić Saturn.

Wróżka i astrolog Jadwiga Sadowska-Kowalska (Gaja) dla każdego z ośmiu wytypowanych przez nas polityków wyciągnęła po jednej karcie tarota z Dużych Arkanów.


Saturn potrafi nieźle zamieszać. Z jednej strony zmusza do gospodarności i oszczędzania, a z drugiej potęguje bezduszność, lenistwo i skąpstwo.

Wróżka i astrolog Jadwiga Sadowska-Kowalska (Gaja) / fot. Słowo Polskie Gazeta WrocławskaWróżka i astrolog Jadwiga Sadowska-Kowalska (Gaja) dla każdego z wytypowanych przez nas polityków wyciągnęła po jednej karcie tarota z Dużych Arkanów.

Dlaczego ten rok był tak burzliwy? Bo politycy byli pod silnym wpływem Księżyca, który wzmacnia w ludziach impulsywne zachowania. A jaki będzie nowy rok? Niestety. Zacznie nami rządzić Saturn. A ta planeta może nieźle zamieszać. Z jednej strony zmusza do gospodarności i oszczędzania, a z drugiej potęguje bezduszność, lenistwo i skąpstwo.

Lech Kaczyński – prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia 18.06.1949 r. znak zodiaku Bliźnięta
Karta Tarota – Pustelnik (IX HERMIT)
Niezły rok, chociaż trudny dla pana prezydenta. Będzie bowiem musiał borykać się z wieloma problemami. Karta Pustelnika sugeruje, by zaszył się gdzieś na kilka dni i spokojnie przeanalizował swoje życie. Musi zwrócić baczniejszą uwagę na wydatki. Zarówno te dotyczące Pałacu Prezydenckiego, jak i swoje prywatne. Jedne i drugie powinien znacznie ograniczyć. Za to zdrowie będzie mu dopisywać przez cały rok.

Jarosław Kaczyński – premier Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia 18.06.1949 r. znak zodiaku Bliźnięta
Karta Tarota – Diabeł (XV THE DEVIL)
Ta karta zapowiada panu premierowi, tak jak i bratu (urodzeni pod tą samą gwiazdą), ciężki rok.
Co najgorsze, premier będzie osamotniony w walce z przeciwnościami losu i trochę zdezorientowany. Ważne więc, by uświadomił sobie, z czym tak naprawdę ma trudności i które problemy powinien w pierwszej kolejności rozwiązać. Przed nim bowiem wiele ryzykownych decyzji, jakaś poważna strata finansowa, a na osłodę bardzo korzystna zmiana w życiu osobistym.

Roman Giertych – lider Ligi Polskich Rodzin
Data urodzenia 27.02.1971 r.
znak zodiaku – Ryby
Karta Tarota – Sprawiedliwość (XI JUSTICE)
To będzie niezły rok dla pana wicepremiera. Karta sugeruje, że lider LPR może stać się bardziej tolerancyjny, a jego działania rozważne. Wicepremier powinien wprowadzać nowe rozwiązania, ale wcześniej musi rozliczyć się z tych starych i nie zawsze do końca przemyślanych. Jeśli przyjmie pełną odpowiedzialność za swoje decyzje, jego wysiłki przyniosą mu wiele satysfakcji.

Andrzej Lepper – przewodniczący Samoobrony
Data urodzenia 13.06.1954 r.
znak zodiaku Bliźnięta
Karta Tarota – Diabeł (XV THE DEVIL) odwrócony
Znowu Diabeł i do tego jeszcze odwrócony. To gorzej niż u premiera. Oskarżenia i w konsekwencji rozpoczęte śledztwa dotyczące członków Samoobrony będą toczyć się prawie przez cały następny rok, a pan wicepremier bardzo źle to przeżyje. Trochę przygaśnie, posmutnieje. Ale jeśli opanuje chaos w swoim życiu i w partii, to pod koniec roku bardziej optymistycznie zacznie myśleć o przyszłości.

Donald Tusk – przewodniczący Platformy Obywatelskiej
Data urodzenia 22.04.1957 r.
znak zodiaku Byk
Karta Tarota – Słońce (XIX THE SUN)
To jedna z najszczęśliwszych kart w tarocie! Zwiastuje bardzo dobry rok, pełen pracy i aktywności. Rada dla lidera Platformy to więcej obiektywizmu w stosunku do siebie i do ludzi, którzy go otaczają. Musi odłożyć na bok emocje i animozje. Powinien poznać swoje złe i dobre strony charakteru, a potem w ten sam sposób rozszyfrować przeciwników i kolegów z partii. Będzie musiał też w tym roku uporządkować jakieś sprawy rodzinne.

Wojciech Olejniczak – przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia 10.04.1974 r.
znak zodiaku Baran
Karta Tarota – Cesarz (IV THE EMPEROR)
Znowu bardzo dobra karta. Zwiastuje odpowiedzialność, mądrość i aktywność. Wymarzona karta dla polityka, bo oznacza także skuteczność i rozwagę. Lider SLD będzie więc robił karierę i cieszył się uznaniem. Ale te wszystkie sukcesy nie są z góry gwarantowane. Jest jeden warunek – trzymać nerwy na wodzy. Bo istnieje niebezpieczeństwo jednej dużej wpadki, jednego błędu, który może go dużo kosztować.

Bogumiła Nehrebecka
D.P.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.