Facebook Google+ Twitter

Diablo 2 - Informacje o grze

Diablo 2 - gra, która została stworzona w 2000 roku. Gra z typu cRPG. Zrobiła niesamowitą furorę wśród gier tego typu. Mimo 10 lat dalej posiada wielu zwolenników.

Diablo 2 / Fot. Diablo 2Mroczna, straszna, budząca grozę gra. Szczególnie za pierwszym razem kiedy się a nią spotkamy. Spróbujcie sobie przypomnieć, drodzy czytelnicy, jak wyglądało Wasze zetkniecie z Diablo. Pokonywanie bossów i towarzyszący temu strach.

Granie w Diablo 2 online to nic innego jak nabijanie poziomu i walka o przedmioty. Jedni bez przerwy chodzą na "andy" i "mefa", a jedni ciągle handlują. Sam zawsze lubiłem handlować. Walka o przedmioty poprzez ciągłe zabijanie głównych wrogów (Andariel, Duriel, Mefisto, Diablo, Baal) staje się monotonna po krótkim czasie, jednak kiedy już coś wyleci fajnego to oczywiście dopływa nam sił i pragniemy znowu poczuć adrenalinę.

Wielu graczy zaczęło używać programów, które za nich grają. Wystarczy włączyć taki program, a nasza dotychczasowa postać będzie chodziła tam gdzie jej każemy, czyli na głównych wrogów. Znaleźć bota wbrew pozorom nie jest trudno, chociażby na forum d2traders można spokojnie go ściągnąć. Niestety czasami zdarzają się napady Blizzarda, wprowadzają oni jakąś nową wtyczkę do strażnika anty-cheatowego i okazuje się że 300 tys kont zostaje zbanowanych.
Dlatego najlepiej bota mieć na osobnym koncie i nie trzymać na nim zbyt wartościowych przedmiotów... Jednak czy aby na pewno o to chodzi w tej grze? Wydajemy parę złotych na Diablo 2 i potem program ma za nas grać?

Mimo wskazówek i tak każdy zaczyna myśleć, jak się nie dać złapać po wpadce. Sam straciłem bardzo dużo, co prawda będąc okradzionym, ale poczucie straty jest to samo.
Straciłem około 2000 zł, gdyby wszystko zsumować. Ale nie ma co się przejmować, chociaż wtedy gdyby mi ktoś tak powiedział to raczej bym nie skomentował.

Poza tym polecam grę pokemon go która polega na łapaniu pokemonów na ulicy, mieście, parku, wszędzie gdzie jest realny świat.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.