Facebook Google+ Twitter

Diablo 2 - kolejna doskonała, wciągająca gra

Diablo II jest to kolejna doskonała i wciągająca gra wydana przez Blizzard Entertainment. W Polsce swoją premierę miała w lipcu 2000 roku.

Gra Diablo 2 jest jednym z najbardziej popularnych RPG-ów typu Hack and Slash. W tym samym roku powstał i został wydany również dodatek do tej gry Diablo II Lord of Destruction.

Fabuła gry jest osadzona w czasach, kiedy to potężny i brutalny Diablo znów zaczął siać panikę wśród ludzi ówczesnego świata i tym razem nie był on osamotniony w tym dziele zniszczenia, gdyż pomagał mu tytułowy bohater dodatku - Pan zniszczenia, czyli Baal. To Ty musisz stanąć do walki ze złem ogarniającym cały wszechświat. Na początku gry wybierasz jedną postać: Czarodziejkę, Paladyna, Barbarzyńce, Druida, Nekromantę, Amazonkę lub Zabójczynię. Z czego Zabójczyni i Druid są dostępni tylko w dodatku. Każda z postaci posiada unikalne zdolności oraz typowe dla siebie bronie. Droga do Baala jednak nie jest prosta, gdyż znajduje się on w ostatnim V akcie. Po kolei drogi do niego strzegą szefowie, którzy znajdują się w czterech aktach. Andariel, która terroryzuje obozowisko łotrzyc w I akcie. W II akcie przyjdzie nam się zmierzyć z Duriel, która nie daje żyć mieszkańcom Lut-Golein. Mefisto, czyli pierwszy z mrocznej trójcy Mefist-Diablo-Baal, jest już zdecydowanie trudniejszym rywalem. W IV akcie mierzymy się z Diablo, aż w końcu w V musimy pokonać Baala, dzięki czemu przywracamy na krótki okres czasu spokój mieszkańcom naszej planety.

Może ta gra nie poraża grafiką, lecz jest ona świetnym zabójcą czasu w zimne wieczory. Rozgrywkę urozmaica nam Battle.net, dzięki czemu możemy walczyć z rówieśnikami z zagranicy przez internet.

Artykul napisany przez twórcy portalu i forum pokemon go

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.