Facebook Google+ Twitter

"Diablo III Zakon" Nate'a Kenyona

Wydawało się, że po pokonaniu Diablo-Władcy Grozy, Mefisto-Władcy Nienawiści i Baala-Władcy Zniszczenia, nadszedł oczekiwany czas pokoju. Gdy ludzie wciąż przeżywają traumę po starciach z siłami piekielnymi, szykuje się nowa walka. A może pogrom? Najgorsze koszmary z czeluści piekieł nadchodzą.

 / Fot. FSDemony mrożące krew w żyłach, krwiożercze bestie, czarownicy, którzy nie potrafili oprzeć się pokusie władzy pragną zburzyć fundamenty świata i ustanowić nowe prawa. Belial-Władca Kłamstw nadchodzi i wydaje się, że nic nie jest w stanie mu się oprzeć. Już w poprzedniej wojnie Tristram zostało zrównanie z Ziemią, Kamień Świata został nieodwracalnie zniszczony, jedynie Sanktuarium ocalało, chociaż i tam Zło odcisnęło swoje piętno. Świat ludzi jest bezpieczny tylko z pozoru. Coraz więcej osób dostrzega nadciągające niebezpieczeństwo i czuje strach w trzewiach. Archanioł Tyrael został pokonany i już więcej nie przyjdzie z pomocą ludziom, zaś inni aniołowie nie mają nic przeciwko ich zagładzie. Trzeba szukać bohatera, tylko gdzie? Wszyscy zginęli w poprzedniej wojnie.

Cain spędził swoją młodość z nosem utkwionym w światłych księgach. Żadna z nich nie przygotowała go jednak na przyszłe wydarzenia. W jego świecie brakuje miejsca dla istot nadnaturalnych, demonów czy innych bestii jest za to racjonalne myślenie, logika i nauka. Staruszek jest ostatnim z Horadrimów i jego przeznaczeniem jest walka o los ludzi. Żaden z niego bohater, nigdy nie był wojownikiem i nie dziwne, że przyjdzie mu dźwigać zbyt ciężkie brzemię. Jego wierzenia i światopoglądy zostaną zmiażdżone przez bezlitosną rzeczywistość. Sam, stary i zmęczony, będzie w dodatku musiał zaopiekować się małą dziewczyną, nieświadomą swojej potężnej mocy. Jakby miał mało innych problemów...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.