Facebook Google+ Twitter

Dick4Dick Show!

W ostatni czwartek, w jednym z bardziej znanych, lokalnych klubów - Łódź Kaliska, mogliśmy podziwiać występ grającej elektroniczny rock, gdańskiej grupy Dick4Dick.

Nazwa całej imprezy: Dick4Dick Show, jest jak najbardziej adekwatna do tego, co działo się tamtego wieczoru. Muzycy i tym razem nie zrezygnowali z oryginalnych, świecących strojów, subtelnego makijażu i świetnie dopasowanych wizualizacji. Połączenie tych elementów pozwoliło stworzyć grupie niepowtarzalny nastrój występu.

Zespół zaprezentował głównie materiał z ostatniej płyty „Grey Album”, ( m.in. „Another Dick”, „How Dare You”, „Unfair”, „Hold Your Fire”, „Death in Warsaw”, „Dick’s back in town”), nie zabrakło też hitów z debiutanckiego krążka, które zdołały skutecznie porwać publiczność, („Technology”, „Pornographic”).

Grupa próbowała nawiązać kontakt z publicznością i nawet Wet Dickowi się to udało - został poczęstowany papierosem przez jedną z fanek. Jednak mimo usilnych starań zespołu, publiczność reagowała raczej statycznie, nie licząc wspomnianych wcześniej hitów, kiedy to mogliśmy zaobserwować szaleńcze pogo.

Koncert należał do tych poprawnych, aczkolwiek nieporywających. Być może chłodne przyjęcie publiczności spowodowane było tym, że zespół zagrał w osłabionym, czteroosobowym składzie, a na perkusji mogliśmy podziwiać byłego bębniarza Cool Kids of Death – Jacka Frąsia. Jednak ogólne wrażenia z tego występu można uznać za jak najbardziej pozytywne.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.