Facebook Google+ Twitter

Diego Maradona zwolniony z arabskiego klubu Al Wasl

Diego Maradona nie jest już szkoleniowcem zespołu z Dubaju. Zarząd Al Wasl zwolnił Argentyńczyka z powodu bardzo słabych rezultatów osiąganych przez drużynę w lidze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

 / Fot. Neogeolegend, Creative Commons 3.0Władze klubu obradowały 10 lipca i tuż po spotkaniu wydały specjalne oświadczenie, w którym poinformowały o fakcie, że Maradona wraz z całym swoim sztabem trenerskim nie będzie dłużej pracować w drużynie ze Zjednoczoncyh Emiratów Arabskich. Argentyńczyk nie odniósł się wcale do tej sytuacji, ponieważ obecnie jest poza zasięgiem... na wakacjach poza Dubajem.

Nie jest jeszcze znane nazwisko nowego szkoleniowca, który poprowadzi Al Wasl.

Maradona był świetnym piłkarzem, jednak w pracy trenerskiej nie wiedzie mu się ani trochę. W przeszłości był już selekcjonerem reprezentacji Argentyny, natomiast w klubie z ZEA był od maja 2011 roku. Argentyńczyk cieszył się sympatią wśród miejscowych fanów i dzięki niemu zwiększyła sie atrakcyjność całej ligi Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Związał się dwuletnią umową z arabskim klubem, jednak już po roku została zerwana. Głównym powodem zwolnienia Maradony była kiepska dyspozycja jego podopiecznych w meczach ligowych. Zespół Al Wasl uplasował się dopiero na ósmym miejscu w lidze liczącej 12 ekip.

Wszyscy sympatycy arabskiej drużyny byli przekonani, że Maradona po urlopie wypoczynkowym powróci do klubu i wypełni dwuletni kontrakt. Jednak władze Al Wasl zadecydowały inaczej i Argentyńczyk musi sobie szukać nowego zajęcia.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.