Facebook Google+ Twitter

"Dieta Kliniki Mayo" - sposób na pozbycie się 4,5 kg w 14 dni

Zostały ci 2 tygodnie do urlopu, a tymczasem na myśl o rozebraniu się na plaży oblewa cię zimny pot? Spokojnie! Jeszcze nic straconego! Amerykańscy eksperci radzą co zrobić, aby dobrze wykorzystać pozostały do wakacji czas.

"Dieta Kliniki Mayo" - Dom Wydawniczy REBIS. / Fot. Zdjęcie własne.Odchudzanie już dawno przestało być tematem spychanym wyłącznie na margines kolorowych kobiecych pism, a pewnym krokiem wkroczyło na listy książkowych bestsellerów. Czy faktycznie pierwszym krokiem w walce z nadwagą powinna więc być wizyta w księgarni? Jeśli nie masz możliwości podjęcia kuracji odchudzającej pod bacznym okiem dietetyka, to z pewnością tak. Książka dostarczy ci wyczerpującej wiedzy na temat wybranej diety, zmotywuje do działania na kolejnych etapach kuracji i zainspiruje do zachęcającej kompozycji dań. OK., tylko którą z książek wybrać? "Chudnij i czuj się świetnie", "przełom w odchudzaniu", czy "jedz wszystko i chudnij"?

Godną uwagi pozycją (zestaw: książka plus dziennik) jest z pewnością "Dieta Kliniki Mayo", która gwarantuje stratę od 2,5 do 4,5 kg w przeciągu pierwszych dwóch tygodni, a w kolejnych tygodniach po 1 kg. I wydawać mogłoby się, że to niewiele, faktycznie w porównaniu z pierwszym etapem szalenie popularnej diety doktora Pierre'a Dukana to mało, jednak przewaga kuracji, skomponowanej przez specjalistów z uznanej na świecie kliniki odchudzającej Mayo, leży w tym, że dieta ta przy stosunkowo niewielkim wysiłku zapewnia długotrwały efekt i nie nadwyręża organizmu, ani go nie osłabia. Co ważne wcale nie musisz rezygnować z pieczywa, makaronów, a nawet słodyczy. Wystarczy, że dodasz do swojego żywienia pięć zdrowych nawyków, zerwiesz z pięcioma nawykami odpowiedzialnymi za niepożądane odkładanie się tkanki tłuszczowej oraz przyjmiesz pięć dodatkowych nawyków.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.