Facebook Google+ Twitter

Dieta opracowana przez specjalistów leczenia otyłości Kliniki Mayo już w sprzedaży

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-04-05 09:31

Dieta Kliniki Mayo nie opiera się na jednym uniwersalnym podejściu. W oparciu o przetestowane klinicznie techniki daje ci możliwość zmiany stylu życia dzięki przyjęciu nowych, zdrowych nawyków i wyzbyciu się dawnych niezdrowych.

Dieta Kliniki Mayo / Fot. RebisDlaczego taki nacisk kładziemy na zdrowie? Klinika Mayo jest instytucją medyczną, toteż dobre zdrowie jest naszym zasadniczym celem. Ale niezależnie od tego okazuje się, że zdrowy styl życia to również doskonały sposób, by schudnąć i utrzymać pożądaną wagę. innymi słowy, zyskujesz lepsze zdrowie i jednocześnie bardziej prawidłową wagę. Niezły układ, prawda?

A co najlepsze, ten program sprawia przyjemność. Jedzenie jest jedną z największych radości życiowych. Wszystko, co proponujemy w tej diecie do jedzenia, musi ci smakować, bo inaczej nie będziesz jej przestrzegać. Dieta Kliniki Mayo prezentuje żywność nie tylko zdrową, lecz również smaczną, i dlatego możemy zachęcać: „Dobrze się odżywiaj. Ciesz się życiem. Zrzucaj zbędne kilogramy”.

Śledź swoje postępy dzięki zestawieniom spożywanych produktów i aktywności fizycznej, a także wielu innym narzędziom:

DIETA KLINIKI MAYO, DZIENNIK jest ważnym uzupełnieniem książki Dieta Kliniki Mayo.

Jeśli masz podobne doświadczenia jak wielu moich nowych pacjentów, to zapewne wypróbowałeś już niejedną dietę odchudzającą, ale twoja waga stale powraca do poprzedniego poziomu. Dlatego pragniemy ci przedstawić Dietę Kliniki Mayo, program opracowany tak, by stać się ostatnią dietą, jakiej będziesz potrzebować - lub pragnąć.

REBIS

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.