Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22889 miejsce

Diler używał psów jako kurierów narkotyków. Wcześniej je kaleczył

Włoski diler narkotykowy używał swoich psów jako dostarczycieli. Sprawa jest o tyle przykra, że owe psy były celowo okaleczane, by mogły spełnić rolę "listonoszy".

Rottweiler- Dr. Manfred Herrmann Allgemeiner Deutscher Rottweiler-Klub (ADRK) e.V. / Fot. wikimedia Creative Commons 3.0Włoska policja ujęła przestępcę narkotykowego, który rozprowadzał "towar" przy pomocy swoich psów rasy rottweiler i dog de bordeaux. Po trwającym kilka tygodni śledztwie policja ujęła 32-letniego Massimo Pracchia z Livorno, który zajmował się rozprowadzaniem narkotyków nie tylko na terenie Toskanii.

Mężczyznę aresztowano pod zarzutem handlu kokainą, haszyszem i marihuaną. Już po aresztowaniu niczego nie świadoma ex-dziewczyna dilera, udała się ze schorowanym psem do weterynarza i ku zdumieniu okazało się, że pupil ma zaszytych w brzuchu kilka kapsuł z kokainą.

Jak donosi "Corriere" zwierzętom wszywano specjalnie zapakowaną kokainę do jamy brzusznej poprzez operację chirurgiczną. Tej okrutnej zbrodni na zwierzętach dokonywał nikt inny jak sam weterynarz, który współpracował z przestępcą. Jak dotąd wciąż trwają poszukiwania zwierzęcego sadysty.

Policja po przeszukaniu mieszkania mężczyzny znalazła narzędzia chirurgiczne, specjalne woreczki do precyzyjnego pakowania dawek narkotyków, a także 84 gramy marihuany i 21 gram haszyszu. Znaleziono także 24 tys. euro w gotówce.

Oskarżony odpowie nie tylko za handel narkotykami, ale również za okrutne znęcanie się na zwierzętami wspólnie z poszukiwanym weterynarzem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

rodak
  • rodak
  • 06.05.2012 17:03

Bydlaku(Jolka Wczoraj 21:54 ) od Polaków to się odwal!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlaczego ludzie tak kaleczą zwierzęta? One w niczym nie zawiniły, po prostu są wierne swojemu właścicielowi i ślepo za nim idą. Brak słów!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 05.05.2012 21:54

Zwyrodnialcy ....a już myślałam ,że tylko Polak potrafi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.