Facebook Google+ Twitter

Dilerzy wpadli w policyjną sieć

- W ciągu jednego dnia piotrkowscy policjanci zatrzymali 27 młodych ludzi związanych z narkobiznesem. - To realizacja planu pod kryptonimem "Piotrków bez narkotyków" - mówi starsza posterunkowa Małgorzata Para.

Ponad 20 policjantów z Piotrkowa, z Sulejowa, Gorzkowic i Wolborza w powiecie piotrkowskim wkroczyło wczoraj rano do mieszkań w Piotrkowie i Tomaszowie oraz w miejscowościach powiatu piotrkowskiego. Zatrzymali w sumie 25 mężczyzn w wieku od 17 do 27 lat oraz dwóch chłopców (15 i 16 lat) - poinformowała dzisiaj rzecznik piotrkowskiej policji, starsza posterunkowa Małgorzata Para.

W trakcie prowadzonych wcześniej postępowań i działań operacyjnych policjanci zdobyli informacje, że młodzi ludzie posiadają narkotyki i trudnią się ich rozprowadzaniem. Począwszy od 2004 roku wprowadzili oni do obrotu, jak ustalono, co najmniej 300 gramów amfetaminy i 20 gramów marihuany. U sześciu z zatrzymanych wczoraj dilerów znaleziono trzy dilerki zawierające prawie 11 gramów amfetaminy i torebki z resztkami marihuany, a przy mieszkańcach Tomaszowa - dwa i pół grama amfetaminy.

Zatrzymani odpowiadać będą za posiadanie i rozprowadzanie narkotyków. - O losie nastolatków zdecyduje sąd rodzinny i nieletnich, dorosłym zaś grozi do 8 lat więzienia - mówi Para. I dodaje, że sprawa jest rozwojowa i wkrótce nastąpią kolejne zatrzymania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.