Facebook Google+ Twitter

Discover Europe: Ostatni dzień zgłaszania zdjęć!

Studiujesz i fotografujesz? Nie czekaj! Dziś mija termin zgłaszania zdjęć do największego w Europie konkursu fotograficznego. Pokaż swoją wizję Europy, wygrywaj nagrody i baw się z nami na Gali Mazowieckiej już 14 kwietnia.

Discover Europe to największy konkurs fotograficzny w Europie / Fot. Materiały prasowePrzez cały miesiąc europejscy studenci, rywalizując o miejsce w wielkim finale konkursu, zgłaszali swoje prace w kategoriach: "Obywatel Europy:, "Mój kawałek Europy" oraz "Europo, zaskocz mnie!". Już od jutra ich zdjęcia będą oceniać jurorzy. Wyniki konkursu dla Mazowsza zostaną ogłoszone 14 kwietnia na gali w Pałacu Ślubów (pl. Zamkowy 6) w Warszawie.

Nie czekaj! Zgłoś swoje zdjęcia do Discover Europe 2010!

Po ogłoszeniu wyników zapraszamy na wielkie, imprezowe podsumowanie Discover Europe w klubie Mirage (14.04.2010r.) Czeka nas zabawa w rytmie muzyki z lat 70. i 80.

Discover Europe to największa tego typu inicjatywa w Europie. Konkurs organizowany jest przez studencką organizację Erasmus Student Network Polska. Więcej informacji na temat DE na Mazowszu i regulamin konkursu znajdziesz na stroniestronie internetowej Mazowieckiej Edycji DE 2010..

Patronem medialnym Discover Europe 2010 są Wiadomości24.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

odradzam udział w konkursach, w których wszystkie zdjęcia przechodzą do komercyjnego wykorzystania przez organizatora

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.