Facebook Google+ Twitter

Dizzee Rascal zagra na Ellectronic Beats 26 kwietnia w Poznaniu

Już dosłownie chwile dzielą nas przed kolejną edycją festiwalu Electronic Beats w Polsce - do A-Traka, Modeselektora i Hundreds dołącza jeszcze Dizzee Rascal.

 / Fot. Electronic BeatsElectronic Beats to impreza, która rozgrywa się w różnych polskich miastach i przynosi ze sobą różnej maści elektroniczne, alternatywne brzmienia.

Tym razem rzecz zdarzy się w Poznaniu, na Międzynarodowych Targach Poznańskich - jednego wieczora, w piątek 26 kwietnia, zagrają na tej samej scenie takie postaci jak Hundreds, A-Trak, Modeselektor i Dizzee Rascal wreszcie. Komu wydaje się, że ten ostatni pan debiutował "Bonkers", hitem wszechpopularnym i rozpoznawalnym, ale wcale nie najlepszym w jego historii - ten powinien sięgnąć po "Boy in Da Corner", płyty wcześniejszej i dużo bardziej odkrywczej. Dizzee wyłamał się ze schematów myślenia o rapie, jego brytyjska interpretacja gatunku to znacznie bogatsza i szersza estetyka, w której znajduje się miejsce na wiele inspiracji i dźwięków. Teraz szykuje powrót do gry z nową płytą, choć właściwie na tej informacji pogłoska się kończy. Pozostaje nam sprawdzić jej prawdziwość na koncercie w Poznaniu, gdzie miejmy nadzieję coś nowego już się pojawi.Wreszcie o miejsce na tejże scenie walczą polskie młode talenty: jury decyduje, czy w Poznaniu zagra Ikebana, The Natural Born Chillers, Miss God, The CUTS, VSHOOD, a może The&? Niebawem usłyszymy.


Więcej informacji znajdziecie albo na http://www.electronicbeats.net/ albo na wydarzeniu https://www.facebook.com/events/516292045077419/?fref=ts Zapraszamy!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.