Facebook Google+ Twitter

Django Django - takich zespołow muzyka rockowa potrzebuje!

Na takie płyty czeka z wytchnieniem muzyka rockowa. Poszukuję świeżości, pomysłowości, nowej jakości, i dostaje to od Django Django! "The Guardian" pisze, że to będzie najlepszy debiut tego roku - bardzo możliwe!

Django Django w akcji / Fot. Michael Gallacher/Creative Commons 2.0Sergio Pizzorno powiedział, że muzycy rockowi muszą więcej eksperymentować na swoich płytach - donosi New Musical Express.

Wyjść z cienia marnego konformizmu, obrzydliwego bezpieczeństwa. Nie chcemy płyt tworzonych ze strachu przed komercyjną porażką na listach przebojów! Taka nie jest ostatnia płyta Kasabian, taki nie jest debiut Django Django! W przypadku Kasabian nasze szczęście było połowiczne, mogliśmy się tego po nich spodziewać- to już uznana firma. W przypadku Django Django nasza radość jest nieograniczona. Skaczemy, śpiewamy, tańczymy, piszczymy - zachowujemy się jak wariaci. Są powody; nowa płyta Django Django kładzie na łopatki większość wydawnictw rockowych z poprzedniego roku.

Ogromną frajdę sprawia mi fakt, iż jest to stary, dobry alternatywny brytyjski rock, nieco zapomniany przez nowoczesnych muzyków. Przypomina się końcówka wielkich lat 90' - Trójkowy ekspres, zespół Gomez, wielkie czasy mnóstwa idei.

Są takie płyty, kiedy ktoś mówi Tobie: "to jest dobre", a ty się krzywisz, próbując ukryć rozczarowanie: "Dobra może być, ale muszę przesłuchać jeszcze kilka razy" - odpowiadasz, aby odwrócić uwagę.

W przypadku tej płyty, wciągasz się w mgnieniu oka i jesteś ich. A takich albumów trzeba szukać!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.