Facebook Google+ Twitter

DJ-ing i produkcja muzyki w Mewie Towarzyskiej

W miniony czwartek o godzinie 19:00 w sopockim klubie Mewa Towarzyska miały miejsce muzyczne warsztaty z cyklu Red Bull Szkoła Dźwięku.

 / Fot. Łukasz GierałtowskiBlisko 50 uczestników mogło zobaczyć trójkę najlepszych polskich Dj’ów i producentów muzycznych w akcji, a także poradzić się ich o profesjonalne wskazówki w temacie tworzenia muzyki oraz techniki didżejskie.
Przez pierwszą godzinę stery przejęli Dj Kebs wraz z Falconem 1, którzy opowiadali o DJ-ingu, natomiast w drugiej połowie warsztatów Steve Nash wyjaśniał na czym polega składanie i tworzenie muzyki. Każdy z uczestników mógł wejść na scenę i spróbować swoich sił. Na ich zakończenie chętni przygotowywali samodzielne sety pod czujnym okiem profesjonalistów, którzy wyłapywali i poprawiali ewentualne błędy. Po całej imprezie w klubie odbyło się afterparty.
Red Bull Szkoła Dźwięku to seria bezpłatnych warsztatów muzycznych, gdzie czołowi polscy artyści dzielą się swoją wiedzą dotyczącą muzyki na temat min. technik didżejskich, skreczy, miksowania utworów oraz ich produkcji.


Więcej informacji na www.redbullstudent.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.