Facebook Google+ Twitter

Dla mieszkańców Szczecina. Leki na wakacyjną nudę

Spora część wakacji już za nami warto więc, nawet pozostając w mieście, „zarazić się” wakacyjnym nastrojem! Dla każdego coś ciekawego!

Boom Na Deptakulogo (www.nadeptaku.wszczecinie.pl) / Fot. .
Boom na Deptaku to cykl wakacyjnych imprez organizowanych przez Boom Bar na świeżym powietrzu. Na scenie, umieszczonej na Deptaku Bogusława, w każdy piątek wakacji rezydenci klubu oraz goście prezentować będą muzykę elektroniczna w najlepszym wydaniu. W najbliższym czasie zagrają:
23.07.2010:Kernel Panic/Berlin i Phuture Cube (Neuroshocked)/Szczecin
30.07.2010:Calvin&BadKarma /Szczecin i Cherry(Dirty Funk)/Szczecin
"Muchy" / Fot. materiał promocyjnyDeptak Serwuje
Deptak Serwuje to cykl sobotnich wieczorów z muzyką na żywo na szczecińskim Deptaku Bogusława. W najbliższym czasie wystąpią:
24.07.2010 (Rock) „Muchy”
początek imprezy - godzina 18
początek koncertu - godzina 20
31.07.2010
(Rock Akustyczny) Robert Kasprzycki
początek imprezy - godzina 18
początek koncertu - godzina 20Na gotyckim Szlakulogo (www.kultura.wszczecinie.pl) / Fot. .
Celem projektu "Na gotyckim Szlaku. Muzyka w zabytkach Pomorza Zachodniego" jest upowszechnianie dziedzictwa kulturowego regionu oraz integrowanie działań ośrodków lokalnych w promowaniu twórczości muzycznej.
Część pierwsza - 7 sierpnia 2010, Kołbacz, Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa POLONAISE . Zwiedzanie godzina 17.00, koncert godzina 19.00 zagrają: Piotr Pałac gitara, Urszula Stawicka klawesyn.


logo (wiercipiety.ros.pttk.pl) / Fot. .Wycieczka "Szlakami Przodków"(piesza 24 km)
Trasa: Węgorzyno - Gardno - Lesięcin - Kąkolewice - Dobieszewo - Zachełmie - jez. Chełm - rzeka Rega - Łobez
Zbiórka uczestników: dworzec PKP Szczecin Główny (koło okienka informacji) - godz. 8.15 (odjazd pociągu o godz. 8.35)
Przed zbiórką należy zakupić bilet na pociąg osobowy do Węgorzyna. W przypadku zmian w rozkładzie jazdy pociągów godzina zbiórki może ulec zmianie.
Czas: 31.07.2010. Więcej informacji: http://wiercipiety.ros.pttk.pl/XVI Festiwal Słowian i Wikingówlogo (www.jomsborg-vineta.com) / Fot. .
Co roku przybywa do Wolina ok. 1500 uczestników z 24 krajów, prezentujących kulturę i tradycje wczesnego średniowiecza. W czasie trwania imprezy można obejrzeć m.in.: prezentacje dawnych rzemiosł, wielkie bitwy dzielnych wojowników, występy grup muzyki średniowiecznej, wyścigi replik dawnych łodzi. Część historyczna Festiwalu organizowana jest na wyspie Ostrów koło Wolina, gdzie znajduje się skansen wczesnośredniowieczny – „Centrum Słowian i Wikingów”. Od 6 do 8 sierpnia (Wolin).

logo (www.muzeum.szczecin.pl) / Fot. .Szlakiem przedwojennych szczecińskich browarów
Na dziedzińcu Galerii Sztuki Dawnej Muzeum Narodowego w Szczecinie, przy ul. Staromłyńskiej 27 (wejście od pl. Żołnierza Polskiego) odbędzie się pokaz unikatowych, przedwojennych zdjęć z dawnych niemieckich browarów miasta Stettin - „Szlakiem przedwojennych szczecińskich browarów”. Wstęp wolny. Początek imprezy o godzinie 21.30.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.