Facebook Google+ Twitter

Dla tych, którzy lubią wyzwania

  • Źródło: Dziennik Bałtycki
  • Data dodania: 2007-04-11 08:50

Czy wiesz, co to kolarstwo grawitacyjne, base jumping, parkour, montainboard, airsoft games, skimboard i kitesurfing? A może potrafisz odróżnić dirt od streetu?

Jeśli tak, z pewnością należysz do fanów sportowych wyzwań i wielkich emocji. Do takich osób skierowano konkurs na najbardziej ekstremalny film, który odbędzie się w ramach Festiwalu Sportów Extremalnych "Zajawka".
- Czekamy na sportowo-filmowe objawienia tego sezonu - zapowiada Elżbieta Trybus z „Bursztynowego Oka”, organizator imprezy.

Tegoroczna, piąta już edycja "Zajawki" odbędzie się w Fashion House Outlet Centre w Gdańsku Szadółkach. W miasteczku festiwalowym zaprezentowane zostaną wszystkie konkursowe filmy. Będzie można także podziwiać pokazy różnych dyscyplin sportów ekstremalnych. Osoby, które zajmują się tego typu sportem zawodowo, opowiedzą o swoich pasjach.

Przewidziano też stoiska ze specjalistycznym sprzętem. Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami. Festiwal uatrakcyjni występ DJ-a oraz muzyka na żywo.
Termin nadsyłania prac upływa jutro (12 kwietnia).
Maksymalnie 15-minutowe filmy, nagrane na płytę DVD należy wysyłać pod adresem: „Bursztynowe Oko”, Gdańsk 80-239, ul. Miszewskiego 17.
Więcej informacji pod nr. telefonu: 058 763-00-44. Karta zgłoszeniowa do pobrania na stronie internetowej: www.festiwalzajawka.pl.

Anna Cymanowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.