Facebook Google+ Twitter

Dla wszystkich miłośników koni

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-08-04 19:31

Cavaliada i jej trzy wymiary - biznes, emocje i zabawa.

Cavaliada / Fot. Wioleta AleksandrowiczW zeszłym roku, Międzynarodowe Targi Poznańskie zorganizowało Poznań Cup - Halowe Zawody Ogólnopolskie w Skokach przez Przeszkody CSN***. Ze względu na zaistniałą wówczas sytuację, MTP miało za mało czasu, aby przygotować wydarzenie o randze międzynarodowej. W trakcie 3 tygodni, zespół Poznań Cup bardzo ciężko pracował, aby w tak krótkim czasie dobrze przygotować imprezę Ogólnopolską, która będzie spełniać zawsze wysokie wymagania zawodników, zwiedzających oraz nas samych - organizatorów. Zespół projektowy dał z siebie wszystko i jakże miło nam było, że nasze wysiłki zostały przez Państwa docenione – najlepszym zwieńczeniem były pozytywne komentarze dotyczące organizacji i atmosfery podczas zawodów i targów.

Już w roku ubiegłym pisaliśmy, że będziemy organizować zawody na najwyższym poziomie, że zorganizujemy wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, które na stałe będzie najlepszą i obowiązkową imprezą w branży. W tym roku mamy Państwu do zaoferowania o wiele więcej.

Cavaliada. Jedyna taka w Polsce

Postanowiliśmy dać Państwu coś więcej niż tylko zawody czy targi– stworzyliśmy CAVALIADĘ - i jej trzy wymiary - Cavaliada Targi, Cavaliada Sport i Cavaliada Show. Chcemy, aby Cavaliada była kompleksowym wydarzeniem w branży koniarskiej.


Cavaliada TARGI to wymiar biznesowy, rozwijając Państwa firmy rozwijamy całą branżę.
Cavaliada SPORT to czyste sportowe emocje, które zapewnią Międzynarodowe Zawody Konne w Skokach przez Przeszkody Poznań Cup CSI2*-W, z pulą nagród 90 tys. CHF.
Cavaliada SHOW to zabawa podczas widowiskowych pokazów takich jak konkursy zaprzęgów,woltyżerki, sztafety, pokazy tresury oraz występy specjalnych gości.

Więcej na www.cavaliada.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.