Facebook Google+ Twitter

Dlaczego agent Tomek odszedł z PiS? Kublik: bo zaszkodził partii

Dlaczego Kaczyński wyrzucił agenta Tomka z PiS? Według Agnieszki Kublik z "Gazety Wyborczej", bynajmniej nie z powodów moralnych, ale wizerunkowych szkód jakie wyrzucił Tomasz Kaczmarek, swojej już byłej partii.

"Dopiero dziś Kaczyński publicznie od swojego agenta się odcina ("Jestem głęboko przekonany, że zostanie wykluczony z klubu, pewnie w ciągu najbliższych dni"), choć przez ostatnie lata agent Tomek dawał rozliczne dowody na swój prawdziwy charakter."- napisała w komentarzu dla "Gazety Wyborczej" Agnieszka Kublik. Tak publicystka oceniła dzisiejszą wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego, o wyrzuceniu agenta Tomka z klubu PiS.

Według Kublik, agenta Tomka należało wyrzucić wcześniej, gdyż były ku temu powody. Kaczyński jednak tego nie zrobił, bo w jej ocenie Tomasz Kaczmarek był dla niego użyteczny w walce z układem.

Prezes PiS znany jest ze swojego szarmanckiego stosunku do kobiet oraz dbałości w przestrzegania zasad dobrego wychowania. Według publicystki "Gazety Wyborczej" nie samo skandaliczne zachowanie agenta Tomka było przyczyną jego usunięcia, ale wizerunkowe szkody jakie wyrządził partii Prawo i Sprawiedliwość.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.