Facebook Google+ Twitter

Dlaczego gwiazdy showbiznesu afiszują się miłością?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-01-04 12:15

Miłość to coś, czego nie da się opisać. Na początku miód, który z czasem przerodzić się może w związek z przyzwyczajenia. To osobista sprawa każdego z nas, a więc dlaczego gwiazdy showbiznesu tak się nią afiszują?

 / Fot. Patrycja BaranMiłość tematem tabu była w przeszłości, w czasach, gdy małżeństwa zawierane były z woli i decyzji rodziców, a nie małżonków. Teraz, w XXI wieku, tematem tabu nie jest. Każdy kto zawiera związek, sam się na to decyduje. Po dłuższym zastanowieniu rodzi się pytanie "Kurcze, to jak to jest z tą miłością?"

Wszędzie o niej głośno. Premier Tusk często powtarza, że "miłość jest najważniejsza", piosenkarze o tym uczuciu stworzyli tysiące piosenek, również w kinematografii jest bardzo popularnym tematem. Ta zglobalizowana miłość nie jest jednak chętnie podejmowanym tematem do rozmowy przez zwykłych ludzi.

Prosząc przypadkowe osoby o opowiedzenie o swoim uczuciu i doświadczeniu w tej kwestii, słyszałam tylko wymijające odpowiedzi i rumieńce na twarzy. Z czym się to wiąże? Z brakiem doznania prawdziwej miłości czy też z chęcią zachowania jej tylko dla siebie? Czy po prostu miłość jest dla nich tematem tabu?

Jak wiadomo, w całym polskim nadmuchanym showbiznesie, osoby nazywające się "gwiazdami" (jednocześnie mając w swoim dorobku jedną, małą rolę w serialu czy reklamie) bardzo chętnie wypowiadają się o miłości. Te nasze "gwiazdy" niejednokrotnie "udowadniają swoją miłość" poprzez wprowadzenie swoich partnerów do showbiznesiu. Wszyscy wiedzą, że liczą się znajomości. A to załatwią jakąś małą rolę w serialu, potem jakiś skandal i sława gwarantowana. I w taki sposób powstają kolejne osoby nazywające się "gwiazdami" showbiznesu. Ale na tym nie koniec.

Kilka wywiadów, kilkukrotne pojawienie się z osobą towarzyszącą w miejscu publicznym i sensacja gotowa. Często bywa tak, że "gwiazdy" robią taką szopkę wokół siebie w myśl: "nie ważne co piszą, byle by pisali". I zgodnie z tą zasadą, osoby te pojawiają się we wszystkich środkach przekazu. Można rzec: sława i rozgłos zapewnione. Ale nie trudno stać się sławnym, gdy jest się na pierwszych stronach wszystkich tabloidów, które piszą o "wielkiej miłości" danej pary. Portale plotkarskie aż pękają we szwach, a w telewizji lecą non stop informacje z tego światka. Potem ludzie zastanawiają się, skąd się tyle tych rzekomych "gwiazd" wzięło.

Podziwiam i szanuję wszystkie prawdziwe gwiazdy polskiego showbiznesu na miarę Bogusława Lindy czy Krystyny Jandy. Bo być prawdziwą gwiazdą to potrafić oddzielić życie prywatne od kariery. To chronienie swojej prywatności, rodziny i przyjaciół za wszelką cenę. O takiej osobie mogę bez zastanowienia napisać Gwiazda, gdyż na to zasługuje.

Z tą miłością to różnie bywa, ale ważne, że jeszcze istnieje w czasach, gdy liczą się tylko sława, pieniądze i władza. Odpowiednim zakończeniem dla tego tematu są słowa papieża Jana Pawła II:

"Człowiek nie może żyć bez miłości.
Człowiek pozostaje dla siebie istotą niezrozumiałą,
jego życie jest pozbawione sensu, jeśli nie objawi mu się Miłość,
jeśli nie spotka się z Miłością, jeśli jej nie dotknie
i nie uczyni w jakiś sposób swoją, jeśli nie znajdzie w niej żywego uczestnictwa."

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Nędzarzem jest człowiek, który nie potrafi kochać. Żadne skarby na ziemi nie potrafią jego losu odmienić...
Twoja postawa napawa mnie optymizmem :) Oby tak dalej !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.